Acro Mejdlo podruhé aneb Jak jsme létali, tentokrát v Cirqueonu

Po velmi úspěšné akci, kterou jsme pořádali v září na Letné, jsme se opět v sobotu sešli, my všichni, kteří máme společnou vášeň - partnerskou akrobacii. Konalo se totiž Acro Mejdlo vol. II. Naší základnou se stal Cirqueon a čekalo nás 6 hodin akrobacie v různých podobách.

Nejprve se všichni zaregistrovali, na památku hned dostali účastnický náramek se svým jménem, a po představení českých i zahraničních lektorů a krátké ukázce jejich workshopů se rozjely tři linie workshopů.

O rozcvičení a rozhýbání všech se postarali: jógovou rozcvičkou Tonda Vrňák, Luna Isis představila novou tanční metodu Freela Dance a Veronika Smolková připravila funkční rozcvičku.

A potom už se rozjel první blok workshopů. Celkem jich v sobotu proběhlo 12: základy akrobacie, vlajky a židle, funkční tréning (zvířátka), základní přechody, trojice, stojky a zvedačky, závěsná akrobacie na šálách, acro improvizace, washingmachines, terapeutické létání, relaxační improvizace a thajské masáže.

Malou ochutnávku najdete v této fotogralerii:

Když jsme s půlhodinovým skluzem končili, na tvářích všech se dalo vyčíst vyčerpání, nadšení a blaženost.

Jsem velmi vděčná všem lektorům za to, že na Mejdlu učili, všem organizátorkám za hladký průběh, Berry Photo za fotky a především vám, všem účastníkům a fanouškům za to, že nás podporujete a postupně přikládáte polínka na ohýnek, ze kterého jednou bude velký Acro Festival STOPA!

Děkuji vám a těším se na Acro Mejdlo vol. III.

Zuzka k józe poprvé přičichla, když jí bylo 6 let. Tehdy pozorovala svou babičku, které se smála, jak se kroutí v legračních pozicích. Od roku 2005 pak Zuzka začala sama na lekce jógy pravidelně docházet, protože ji nadchlo, že díky ní dokáže konečně vypnout svou neutišitelnou mysl! Dnes své jógové poznatky předává dál a je také propagátorkou acro jógy (jógování ve dvou).

Kam dál?

 Vše, co jste chtěli vědět o svíčce a báli jste se zeptat
Je to jako se spoustou jiných věcí, idejí nebo i lidí. Někteří jsou takoví, řekněme...
Dopoledne pobíháme po pražské Letné, rozvěšujeme letáčky s programem jednotlivých...
Lekce jógy s běluhami ve vancouverském akváriu
"Někdy se Qila s Aurorou k lekci jógy dokonce připojí. Připlují ke stěně akvária a dívají...
8 důvodů, proč vyrazit na yoga retreat
Takzvaný „yoga retreat“ je vícedenní, zpravidla až několika týdenní pobyt v některém z...
Go to top

Nejbližší akce

Čtvrtek, 13. Červen 2024 - 14:00
Čtvrtek, 27. Červen 2024 - 12:00
Pátek, 28. Červen 2024 - 18:00