Dana Macková

O lektorovi:

Jóga mne potkala na cestě po Indonésii. Následovala neplánovaná cesta do Indie, delší pobyt a bylo rozhodnuto. Z bývalého advokáta se stal nadšený yogi, který se snaží najít rovnováhu ve všem, co dělá. Myslím, že o tom to je. Nezáleží na tom, co děláme, ale jak. Na našem přístupu k sobě samým a věcem kolem nás. Není to o dokonalosti, ale o vyváženosti a harmonii, která začíná u našeho těla. Pokud chceme změnit věci kolem sebe, musíme začít u sebe. A v tom nám jóga může neskutečně pomoct.

Ve svých hodinách se zaměřuji na zpevnění pánevního dna a celého HSS, což jsou základní části těla při cvičení jógy a také při držení celého těla. Nejdůležitějším průvodcem je náš dech, takže se ho naučíme poslouchat místo hudby a zjistíme, že hudební kulisu vlastně vůbec nepotřebujeme :)

V současnosti učím v Energy studiu (Praha 1, Praha 2) a v Rehazone v Praze 4. V případě zájmu učím také individuální lekce (místo záleží na domluvě).

Kontakty a styly

Kontaktní údaje

Město: 
Praha
Telefon: 
777207203
Kontaktní e-mail: 
Jógové styly:
Aštanga jóga
Hatha jóga
Jóga pro muže
Jóga pro zdravá záda
Jóga v denním životě
Pránájáma
Terapeutická jóga
Vinyasa jóga
Lektor působí v těchto studiích
Odbornost, vzdělání:
RYT 500 Indea yoga, Mysore, India
Hodnocení lektora
Struktura lekcí: - Jak jste spokojeni se strukturou lekcí, které vede tento učitel? Vyhovuje vám způsob, jakým učitel hodiny připravuje?
Dosažený výsledek: 4.8 (4 hlasy/ů)
Styl vedení lekcí: - Vyhovuje vám, jak učitel lekci vede? Vysvětluje/ukazuje srozumitelně jednotlivé ásany a sekvence pozic tak, aby vás příjemně provedl celou lekcí?
Dosažený výsledek: 4.8 (4 hlasy/ů)
Poradí, pomůže?: - Jak dobře vám učitel dokáže poradit/pomoct, když si na lekci nevíte rady?
Dosažený výsledek: 4.8 (4 hlasy/ů)

Učitel pořádá tyto akce

--- lektor/ka nezadal zatím žádné akce ---

Lektor je autorem těchto článků v Jógovinách

Go to top

Nejbližší akce

Pátek, 30. Srpen 2024 - 18:00
Sobota, 28. Září 2024 - 9:00
Středa, 9. Říjen 2024 - 17:30