Drahomíra Bačkorová

O lektorovi:

S jógou jsem začala koketovat už na vysoké škole, cvičila jsem podle jediné dostupné literatury, což byla Hathayoga od André Van Lysebetha. Po narození dcery jsem s cvičením přestala, protože mé hyperaktivní dítě mi doslova lezlo po hlavě, a zaměřila jsem se na jiné druhy cvičení - aerobic, taebo, spinning, bosu...

Když se u nás objevila Power Yoga, zavzpomínala jsem na studentské jógování a přihlásila se na vůbec první lektorský kurz, který Vašek Krejčík dělal. Jako host tenkrát učil i Dalibor Štědronský. To bylo v roce 2002 a trvalo ještě dalších 6 let, než jsem od Power Yogy přešla k Ashtanze.

Po týdenním kurzu s Daliborem Štědroňským v Chorvatsku jsem dynamické józe propadla a začala jsem cvičit každý den. Uplynuly další dva roky a já jsem poprvé odjela do Mysore. Od té doby se tam vracím pravidelně, letos to bylo už počtvrté. Mými učiteli jsou Vinay Kumar a Vijay Kumar - ve své praxi střídám Ashtangu a Prana Vashya Yogu.

Za těch 8 let každodenní praxe jsem vynechala jen jeden jediný týden, kdy jsem byla na kurzu přežití ve Vyškově. A tam to fakt nešlo! :)

Dnes učím dvakrát týdně Ashanga jógu v IR Sportcentru Pod Vinicí v Pardubicích (v pondělí a ve středu od 18:30 do 20:00) a dvakrát týdně Prana Vashya Yogu ve Studiu Intimate na Karlovině v Pardubicíc (v pátek a v neděli od 18:30 do 20:00).

Kontakty a styly

Kontaktní údaje

Město: 
Pardubice
Telefon: 
724019742
Kontaktní e-mail: 
Jógové styly:
Aštanga jóga
Power jóga
Prana Vashya jóga
Vinyasa jóga
Lektor působí v těchto studiích
Odbornost, vzdělání:
Učitel nezadal žádnou odbornost
Hodnocení lektora
Struktura lekcí: - Jak jste spokojeni se strukturou lekcí, které vede tento učitel? Vyhovuje vám způsob, jakým učitel hodiny připravuje?
Dosažený výsledek: 5 (2 hlasy/ů)
Styl vedení lekcí: - Vyhovuje vám, jak učitel lekci vede? Vysvětluje/ukazuje srozumitelně jednotlivé ásany a sekvence pozic tak, aby vás příjemně provedl celou lekcí?
Dosažený výsledek: 5 (2 hlasy/ů)
Poradí, pomůže?: - Jak dobře vám učitel dokáže poradit/pomoct, když si na lekci nevíte rady?
Dosažený výsledek: 5 (2 hlasy/ů)

Učitel pořádá tyto akce

--- lektor/ka nezadal zatím žádné akce ---
Go to top

Nejbližší akce

Čtvrtek, 13. Červen 2024 - 14:00
Čtvrtek, 27. Červen 2024 - 12:00
Pátek, 28. Červen 2024 - 18:00