Eva Berkana

O lektorovi:

V současné době se můj zájem koncentruje zejména v oblasti jógy jako terapie, kde propojuji své znalosti z oblasti medicíny, které jsem získala při práci v akutní medicíně na resuscitačním oddělení, anestézii, záchranné službě a jako pedagog na zdravotnických školách. Čerpám zejména ze školy Bihárské, jež nabízí v této oblasti úžasné množství programů k léčbě celé řady onemocnění. Zde směřuji svůj zájem a tak realizuji kurzy terapeutické jógy pro dospělé a svůj zájem jsem taktéž spontánně rozšířila o děti. Dnes se bavím lekcemi jógy pro nejmenší, kdy lekce jsou pestré a veselé, plné říkanek a pohádek, jež doprovázejí pohyb a dech či relaxaci dětí.

V neposlední řadě se denně věnuji ve svém domově své vlastní praxi jógy (sádhana), která je cestou jógy klasické zahrnující jak rádžajógu, džňánajógu, tak i karmajógu a cestu bhakti.

Cesta vnitřního poznávání a v konečném důsledku spojení se, propojení se ve všech svých složkách se skutečným JÁ, spojením se se svým božstvím, s Bohem, mne velmi těší. Dává mi vnitřní pocit míru, klidu, lásky, soucitu, pokory a vděčnosti. Jsem vděčna nejen za tuto cestu, ale hlubokou vděčnost pociťuji za svou rodinu, děti, rodiče a přátelé a všechny jógující žáky, jež mi důvěřují. Taktéž jsem vděčna za Zemi, na které žijeme a za setkání s lidmi, která mne potkávají.

Nezbývá než dodat, že pociťuji zejména velkou pokoru a úctu ke svým učitelům - manželům Knaislovým, Míle Sávitrí Mrnuštíkové, Dr. Sw. Gítánandovi, Dr. Bholemu a k moudrosti jógy jako takové. Vše se snažím konat v hluboké pokoře.

Šťastny, ať jsou všechny bytosti!

Kontakty a styly

Kontaktní údaje

Město: 
Frýdek-Místek
Telefon: 
603793595
Kontaktní e-mail: 
Jógové styly:
Aštanga jóga
Dětská jóga
Hatha jóga
Jóga pro zdravá záda
Meditace
Relaxační jóga
Terapeutická jóga
Vinyasa jóga
Lektor působí v těchto studiích
Odbornost, vzdělání:
Učitel jógy tř. B, Český svaz jógy a FTVS UK Praha
Terapeutická jóga, Český svaz jógy, Praha, manželé Knaislovi
Hodnocení lektora
Struktura lekcí: - Jak jste spokojeni se strukturou lekcí, které vede tento učitel? Vyhovuje vám způsob, jakým učitel hodiny připravuje?
Dosažený výsledek: 5 (1 hlas)
Styl vedení lekcí: - Vyhovuje vám, jak učitel lekci vede? Vysvětluje/ukazuje srozumitelně jednotlivé ásany a sekvence pozic tak, aby vás příjemně provedl celou lekcí?
Dosažený výsledek: 5 (1 hlas)
Poradí, pomůže?: - Jak dobře vám učitel dokáže poradit/pomoct, když si na lekci nevíte rady?
Dosažený výsledek: 5 (1 hlas)

Učitel pořádá tyto akce

--- lektor/ka nezadal zatím žádné akce ---
Go to top

Nejbližší akce

Sobota, 1. Červen 2024 - 9:30
Čtvrtek, 13. Červen 2024 - 14:00
Čtvrtek, 27. Červen 2024 - 12:00