Hanka Jelínková

O lektorovi:

S jógou jsem se poprvé setkala ve svých 16 letech, jelikož ji cvičila moje maminka a občas jsem jela cvičit s ní. V té době mi sice jóga připadala pomalá a nudná, ale časem jsem pochopila její velkou důležitost. O dva roky později jsem s nadšením jela s mamkou na první jógovou dovolenou do Řecka a józe jsem čím dál více přicházela na chuť.

I když jsem jógu vyloženě pro svůj denní život nepotřebovala, obdivovala jsem ohebnost a vitalitu mých spolucvičících, kterým bylo většinou o 30-40 let více než mně. Na vysoké jsem střídavě cvičila jógu a aerobik a našla skvělou lektorku, Mgr. Kláru Buzkovou, k níž jsem chodila na Hatha jógu. To už jsem věděla, že jóga je pro mě to pravé cvičení a snažila jsem se cvičit každé ráno alespoň 20 minut, jóga mi dodávala neskutečnou energii.

V roce 2000 jsem odcestovala do USA, kde byla na výběr spousta druhů jógy, o kterých jsem u nás nikdy neslyšela a tak jsem se díky józe osobně setkala s významnými osobnostmi fitness a vyzkoušela Bikram jógu, Power Vinyasa jógu, Iyengar jógu, Anusara jógu, Namaste jógu a mnohé další, které nesly skromný název "jóga", přesto obsahovaly hodnotné, neuvěřitelně energetizující cvičení.

Souběžně se cvičením jógy jsem se díky studiu Alternativní a tradiční čínské medicíny v USA dostala i ke cvičení Tai-či a Čchi Kungu a následně i ke kombinaci těchto cvičení s jógou, což v USA můj učitel nazval Tai chi Yoga. Stejně jako u Power jógy, která de facto není jógou, ale fitness cvičením založeným na jógových pozicích, tak i Tai-či jóga jen vychází z jednodušších pozic Tai Chi, Čchi kungu a jógy, aby toto cvičení zvládali cvičit i ti, kteří na lekce nechodí pravidelně.

Máte-li zájem o cvičení se mnou, moc ráda Vás uvidím :)

Kontakty a styly

Kontaktní údaje

Město: 
Brno
Kontaktní e-mail: 
Jógové styly:
Čakra jóga
Hatha jóga
Hormonální jóga
Jin jóga
Jóga pro muže
Jóga pro seniory
Jóga pro zdravá záda
Jóga pro ženy
Meditace
Pilates
Power jóga
Relaxační jóga
Lektor působí v těchto studiích
Odbornost, vzdělání:
Yoga Teacher Certificate - Yoga Life Academy, USA
Restorative Yoga Teacher Training - Yoga Connection, USA
Dynamická jóga, Fitness jóga, Power jóga - PaedDr.Hana Vrtělová, Mgr.Renata Vychodilová, FSPS MU
Licence instruktora Body and Mind - FBGA
ODAKA Yoga certifikát - My Fit - Roberto Milletti, Francesca Cassia
Yoga Play certifikát - My Fit - Jana Zeisbergerová
Jogalates Diplom - FBGA - Bc.Lada Andrová
Medical Yoga - Bc. Lada Andrová
Hodnocení lektora
Struktura lekcí: - Jak jste spokojeni se strukturou lekcí, které vede tento učitel? Vyhovuje vám způsob, jakým učitel hodiny připravuje?
Zatím nehodnoceno
Styl vedení lekcí: - Vyhovuje vám, jak učitel lekci vede? Vysvětluje/ukazuje srozumitelně jednotlivé ásany a sekvence pozic tak, aby vás příjemně provedl celou lekcí?
Zatím nehodnoceno
Poradí, pomůže?: - Jak dobře vám učitel dokáže poradit/pomoct, když si na lekci nevíte rady?
Zatím nehodnoceno

Učitel pořádá tyto akce

--- lektor/ka nezadal zatím žádné akce ---
Go to top

Nejbližší akce

Pátek, 15. Březen 2024 - 18:00
Neděle, 17. Březen 2024 - 12:30
Pátek, 22. Březen 2024 - 14:15