Klára Kinzlerová

O lektorovi:

Jóga mne vždy přitahovala a praktikuji ji už více než 12 let. Zprvu jsem cvičila podle systému Jóga v denním životě a knih André Van Lysebetha, avšak nijak dogmaticky.

Asi před 5 lety jsem jsem nabyla dojmu, že mne jóga a její každodenní praktikování už nebaví. Jógu jsem tedy na 3 roky opustila a věnovala se jiným dynamičtějším cvičením. Problémy se zády a vnitřní pnutí mne k ní ale přivedly zpět.

Rozhodla jsem se však praktikovat jógu jinak a vyzkoušet jiné styly a směry jógy, což mne přivedlo na myšlenku stát se lektorem Hatha jógy. Navštěvovala jsem kurz u Václava Krejčíka, který mi otevřel oči. Uvědomila jsem si, jak je důležité pracovat v asánách s napětím a uvolněním, aktivně zapojovat střed těla, což se díky mé opětovné každodenní praxi pozitivně projevilo na mé postavě. Kurz mne přivedl na hodiny k různým lektorům - různé styly a směry jógy, různí učitelé s osobitým stylem.

Jóga je svoboda. Nejraději chodím na lekce Josefa Rabary - jeho Hatha jóga je dynamičtější, každá lekce je jiná, klade důraz na správné provádění asán, což mi vyhovuje. Navštěvuji jógové semináře, inspirací byl pro mne letošní Prague Spirit Festival.

Získané zkušenosti se snažím procítit na svém těle a předat je dál. Jde mi o poznání a vědomou souhru a zapojení celého těla v souladu s dechem.

Stále se učím a objevuji.

Klára  Kinzlerová
Kontakty a styly

Kontaktní údaje

Město: 
Praha
Telefon: 
604 992 788
Kontaktní e-mail: 
Jógové styly:
Hatha jóga
Odbornost, vzdělání:
Učitel nezadal žádnou odbornost
Hodnocení lektora
Struktura lekcí: - Jak jste spokojeni se strukturou lekcí, které vede tento učitel? Vyhovuje vám způsob, jakým učitel hodiny připravuje?
Dosažený výsledek: 5 (1 hlas)
Styl vedení lekcí: - Vyhovuje vám, jak učitel lekci vede? Vysvětluje/ukazuje srozumitelně jednotlivé ásany a sekvence pozic tak, aby vás příjemně provedl celou lekcí?
Dosažený výsledek: 5 (1 hlas)
Poradí, pomůže?: - Jak dobře vám učitel dokáže poradit/pomoct, když si na lekci nevíte rady?
Dosažený výsledek: 5 (1 hlas)

Učitel pořádá tyto akce

--- lektor/ka nezadal zatím žádné akce ---
Go to top

Nejbližší akce

Sobota, 1. Červen 2024 - 9:30
Čtvrtek, 13. Červen 2024 - 14:00
Čtvrtek, 27. Červen 2024 - 12:00