Kristýna Kolovratová

O lektorovi:

Byly mi tři a neuměla jsem se naučit jezdit na tříkolce. Nastoupila jsem do první třídy a začala etapu školačky, která nesnáší tělocvik. „Vybika“ pro mě byla synonymem zla. Pocit nemotornosti zažitým přesvědčením.

A pak jsem jen tak „náhodou“ (ač na náhody ani trochu nevěřím) našla jógu a poznala moment, pro který se tolik lidí ke cvičení vrací: stav porozumění pohybům, které mé tělo vytváří. Sounáležitost s praxí. Pocit fyzické autenticity. Skze ásany dále objevuji to, co se pod schránkou z masa a kostí odehrává. A co je důležité: cvičení mě prostě baví.

V mých lekcích jde tedy především o to, aby cvičení bavilo také vás, abyste nacházeli autenticitu a poznali radost z pohybu. A ruku v ruce s bouráním zažitých fyzických vzorců společně proměňovali ty mentální.

Momentálně se spolupodílím na projektu JOGA JAM, kterému se věnuji tělem i duší.

Kontakty a styly

Kontaktní údaje

Město: 
Praha
Kontaktní e-mail: 
Jógové styly:
Hatha jóga
Jin jóga
Relaxační jóga
Odbornost, vzdělání:
Instruktor Hatha jógy
Hodnocení lektora
Struktura lekcí: - Jak jste spokojeni se strukturou lekcí, které vede tento učitel? Vyhovuje vám způsob, jakým učitel hodiny připravuje?
Zatím nehodnoceno
Styl vedení lekcí: - Vyhovuje vám, jak učitel lekci vede? Vysvětluje/ukazuje srozumitelně jednotlivé ásany a sekvence pozic tak, aby vás příjemně provedl celou lekcí?
Zatím nehodnoceno
Poradí, pomůže?: - Jak dobře vám učitel dokáže poradit/pomoct, když si na lekci nevíte rady?
Zatím nehodnoceno

Učitel pořádá tyto akce

--- lektor/ka nezadal zatím žádné akce ---
Go to top

Nejbližší akce

Pátek, 31. Březen 2023 - 16:00
Pátek, 21. Duben 2023 - 14:05
Pátek, 21. Duben 2023 - 18:00