Lektorka Nela

O lektorovi:

Mé jméno je Nela a jsem certifikovanou lektorkou (a brzy také koučkou) a hlavně nadšenkyní jógy, vnitřního klidu, meditace a pochopení. Józe, jakožto životnímu stylu, se věnuji již několik let. Není pro mě jen cvičením a ásanami na podložce. Jóga pro mě představuje zejména napojení se na sebe sama a poznání "Kdo vlastně jsem?"

Někdy dumání nad tím, kdo vlastně jsem, přinese spoustu dalších otázek, spoustu protikladů a rozporů. Někdy se cesta ukáže sama, jindy ne. Tak jako ve světě potkáváme často protiklad ano-ne (nebo také jo-ne), je i spojení mého jména s jógou jo-ne, tedy JOga-NEla.

V józe jsem našla vnitřní klid, harmonii, energii a protažení celého těla. Totéž předávám dál, aby každý měl možnost poznat, jak je uvnitř sebe krásný a silný, díky relaxacím a meditacím mít prostor na sebe, na své vnitřní ticho, někdy šum. Cílem jógy v ásanách je najít spojení těla, ducha, vnitřního klidu a spokojenosti. Zastavit se v ásaně tak, aby mi byla pohodlná, dovolila mi procítit, co procítit mám a uvolnit to, co uvolnit můžu. :)

Potkat se můžeme v Ústí nad Labem, na Severní Terase v Každým coULem. Rezervace lekcí probíhá přes můj web.

Kontakty a styly

Kontaktní údaje

Město: 
Ústí nad Labem
Jógové styly:
Flow jóga
Hatha jóga
Jóga pro muže
Jóga pro zdravá záda
Jóga pro ženy
Meditace
Power jóga
Pránájáma
Relaxační jóga
Odbornost, vzdělání:
Certifikát Instruktor jógy
Kouč (zatím ve výcviku)
Hodnocení lektora
Struktura lekcí: - Jak jste spokojeni se strukturou lekcí, které vede tento učitel? Vyhovuje vám způsob, jakým učitel hodiny připravuje?
Zatím nehodnoceno
Styl vedení lekcí: - Vyhovuje vám, jak učitel lekci vede? Vysvětluje/ukazuje srozumitelně jednotlivé ásany a sekvence pozic tak, aby vás příjemně provedl celou lekcí?
Zatím nehodnoceno
Poradí, pomůže?: - Jak dobře vám učitel dokáže poradit/pomoct, když si na lekci nevíte rady?
Zatím nehodnoceno

Učitel pořádá tyto akce

--- lektor/ka nezadal zatím žádné akce ---
Go to top

Nejbližší akce

Sobota, 28. Květen 2022 - 9:00