Markéta Faustová

O lektorovi:

Před lety jsem absolvovala lektorský kurz učitele powerjógy v Power Yoga Academy. Následovala řada workshopů, účastí na jógových festivalech v Čechách i v zahraničí. Na jedné této cestě, na Bali Spirit Festivalu v roce 2012, jsem objevila prana flow jógu a zjistila, jak moc tento styl souzní s jejím cítěním jógy v nikde nekončícím plynutí s dechem a pohybem, v jemné a přesto nabité energii. Od té doby ji studuji pod vedením Shivy Rey a cestuji za workshopy jejích učitelů (Simon Park, Coral Brown…). S Shivou Reou jsem navštívila indickou Keralu a učila se tamnímu bojovému umění kalaripayattu, vydala jsem se za ní i na Nový Zéland prozkoumat kulturu maorskou.

Nedávno jsem se stala certifikovanou lektorkou prana flow jogy. Cvičím, učím se a učím s úctou k józe a s láskou k tanci. Nechávám se inspirovat milionem titěrných věcí, hudbou, vámi, kteří přijdete na lekci, ale také tím, jaké je počasí či roční období. Každá lekce je proto jedinečná. Plyne s dechem. Prochází pozdravy slunci z klidnějších vod někdy až k velkému horku. Každý cvičí podle svých možností s respektem ke svému tělu, které se protahuje, posiluje, ale také uvolňuje a odpočívá.

Na józe mě baví mnoho věcí, mimo jiné to, že vás může provázet celý život a že máte pocit, že jste pořád na začátku a je stále co objevovat.

Jsem maminkou malého Jonatána. Založila jsem server s lekcemi jógy online Moje jóga. Rozšiřuji si vědomosti o lidském těle a duši kurzy masáží, tance, hudby atd. Miluju cestování.

Kontakty a styly

Kontaktní údaje

Město: 
Praha
Kontaktní e-mail: 
Jógové styly:
Flow jóga
Vinyasa jóga
Odbornost, vzdělání:
Učitel prana flow yoga
Certifikát poweryoga
Hodnocení lektora
Struktura lekcí: - Jak jste spokojeni se strukturou lekcí, které vede tento učitel? Vyhovuje vám způsob, jakým učitel hodiny připravuje?
Zatím nehodnoceno
Styl vedení lekcí: - Vyhovuje vám, jak učitel lekci vede? Vysvětluje/ukazuje srozumitelně jednotlivé ásany a sekvence pozic tak, aby vás příjemně provedl celou lekcí?
Zatím nehodnoceno
Poradí, pomůže?: - Jak dobře vám učitel dokáže poradit/pomoct, když si na lekci nevíte rady?
Zatím nehodnoceno

Učitel pořádá tyto akce

--- lektor/ka nezadal zatím žádné akce ---
Go to top

Nejbližší akce

Čtvrtek, 13. Červen 2024 - 14:00
Čtvrtek, 27. Červen 2024 - 12:00
Pátek, 28. Červen 2024 - 18:00