Marta Kuglerová

O lektorovi:

Jmenuji se Marta Kuglerová. Poprvé jsem jógu vyzkoušela v roce 2003 v New Yorku a byla to láska na první pohled. Tenkrát mne dynamický styl Vinyasa Flow naprosto nadchl a po několika lekcích jsem cítila, že to je to, co chci dělat. Tehdy jsem ještě netušila, nakolik může mít praxe vliv na každodenní život.

Čas dozrál a já následně prošla semináři i certifikovanými kurzy od hatha, iyengar či ashtangy jógy. V roce 2007 jsem celé druhé těhotenství učila jógu pro těhotné a hathajógu a navštěvovala 1/2 roční kurs k panu Klímovi. Mohla jsem porovnat první těhotenství bez cvičení a druhé již intenzivně protkané jógou.

Organizuji lekce Příprav k porodu, kdy se mohou maminky během těhotenství připravit fyzicky a psychicky nejen na samotný porod, ale i na kojení, výživu a na dobu po porodu.

Vedu také lekce pro děti, spolupráce s nimi mně velmi těší, od nich se neustále učím. Jsou to duše čisté, otevřené a vnímavé a zatím nepopsané jako my dospěláci.

Můj přístup ke studentům je velmi individuální. Neustále upevňuji a rozšiřuji své zkušenosti a znalosti nejen na workshopech, ale teké v hodinách a svou vlastní praxí. Pořádám workshopy a přednášky.

Dle mého je jóga vhodná pro toho, kdo o ni má zájem, bez ohledu na věk, pružnost těla nebo fyzickou zdatnost.

Kontakty a styly

Kontaktní údaje

Město: 
Děčín
Telefon: 
602102233
Kontaktní e-mail: 
Jógové styly:
Acro jóga
Dětská jóga
Jóga pro seniory
Jóga pro těhotné
Jóga pro zdravá záda
Spirální jóga
Terapeutická jóga
Odbornost, vzdělání:
Cvičitel jógy II. třídy
Jóga pro těhotné
Jóga pro děti
Hodnocení lektora
Struktura lekcí: - Jak jste spokojeni se strukturou lekcí, které vede tento učitel? Vyhovuje vám způsob, jakým učitel hodiny připravuje?
Dosažený výsledek: 5 (1 hlas)
Styl vedení lekcí: - Vyhovuje vám, jak učitel lekci vede? Vysvětluje/ukazuje srozumitelně jednotlivé ásany a sekvence pozic tak, aby vás příjemně provedl celou lekcí?
Dosažený výsledek: 5 (1 hlas)
Poradí, pomůže?: - Jak dobře vám učitel dokáže poradit/pomoct, když si na lekci nevíte rady?
Dosažený výsledek: 5 (1 hlas)

Učitel pořádá tyto akce

--- lektor/ka nezadal zatím žádné akce ---

Lektor je autorem těchto článků v Jógovinách

Go to top

Nejbližší akce

Sobota, 20. Duben 2024 - 9:00
Sobota, 20. Duben 2024 - 10:00
Pátek, 26. Duben 2024 - 14:20