Martina Jandová

O lektorovi:

Jóga ke mně přišla náhle v roce 2008, kdy po 16 letech náročného zaměstnání začala vnášet do mého rušného života poklid a řád. Otevřela přede mnou cestu, která mě zbavila zacyklených iluzí, odkryla mi reálná východiska z neřešitelného, vyvedla mě z materiálních nátlaků dnešní doby a poodhalením existence duchovních energetických vazeb mě nasměrovala k mentálnímu osvobození.

Věnuji se studiu lidského mozku. Fascinuje mě jeho anatomie, funkce a procesy ovlivňující vědomí a chování člověka. Zjištění, jak málo jsou lidé schopni z obrovského potenciálu svého mozku využít, mě přivedlo k myšlence vypracovat systém na zlepšení paměti, soustředění a motivace učení. Tento soubor cvičení jsem spojila s jógou a vedu speciální lekce jógy mozku.

Těším se na vás v našem studiu YOGAPLANET na Uhelném trhu v Praze 1 u lekcí jógy. Pomohu vám získat rovnováhu a sounáležitost s okolním světem, jež člověk dospíváním ztrácí a společně se pokusíme o znovunalezení vlastního a jedinečného Já, které při dnešním životním shonu tolik opomíjíme a jehož kultivací lze dosáhnout dlouhodobého a stabilního pocitu štěstí v přítomném čase.

Mou snahou je předat vám to, co jsem díky józe náhodně objevila v sobě a díky čemuž se mi žije snáze, bez potřeby stále něco plánovat a hledět do budoucnosti, jež s jistotou nikdo z nás stejně nemá. Prozřít v přítomnosti je sice náročný, ale nikoliv nereálný úkol. Každý váš pokrok je pro mě odměnou, novou výzvou, inspirací k tvoření.

Martina  Jandová
Kontakty a styly

Kontaktní údaje

Město: 
Praha
Kontaktní e-mail: 
Jógové styly:
Acro jóga
Aštanga jóga
Dance jóga
Hatha jóga
Jóga pro muže
Kundalini jóga
Meditace
Pránájáma
Vinyasa jóga
Lektor působí v těchto studiích
Odbornost, vzdělání:
FISAF Hatha Yoga Instructor
FISAF specializace Ashtanga jóga
FISAF specializace Dětská jóga
Hodnocení lektora
Struktura lekcí: - Jak jste spokojeni se strukturou lekcí, které vede tento učitel? Vyhovuje vám způsob, jakým učitel hodiny připravuje?
Dosažený výsledek: 5 (1 hlas)
Styl vedení lekcí: - Vyhovuje vám, jak učitel lekci vede? Vysvětluje/ukazuje srozumitelně jednotlivé ásany a sekvence pozic tak, aby vás příjemně provedl celou lekcí?
Dosažený výsledek: 5 (1 hlas)
Poradí, pomůže?: - Jak dobře vám učitel dokáže poradit/pomoct, když si na lekci nevíte rady?
Dosažený výsledek: 5 (1 hlas)

Učitel pořádá tyto akce

--- lektor/ka nezadal zatím žádné akce ---
Go to top

Nejbližší akce

Pátek, 15. Březen 2024 - 18:00
Neděle, 17. Březen 2024 - 12:30
Pátek, 22. Březen 2024 - 14:15