Petra Visser

O lektorovi:

Petra s jógou začala, když jí bylo jednadvacet let. O čtyři roky později se setkala s Manju P. Joisem (nejstarší syn Sri K. Pattabhiho Joise) a Nancy Gilgoff (první žena ze "západu", jež se učila od Sri K. Pattabhiho Joise) a do Ashtangy se zcela zamilovala. Nejprve cvičila dvakrát denně první sérii, pak pokročila ke druhé a nyní ji Manju a Nancy učí sérii třetí.

Petra pokračuje v tradiční linii Sri K. Pattabhiho Joise, stejně jako Manju a Nancy. Každý rok s nimi cvičí a učí se od nich na jógových seminářích a učitelských trénincích. Také asistuje Manju Joisovi na seminářích a učitelských tréninzích různě po celém světě.

Poté, co strávila několik let cestováním a učením, se Petra vrátila do Prahy a otevřela zde školu tradiční Ashtangy (Traditional Ashtanga Prague), která se nyní nazývá AYSP, Ashtanga Yoga Shala Praha.

Od roku 2011 má Petra autorizaci Manju Joise vyučovat první a druhou sérii tradiční Ashtanga jógy. O svých učitelích Petra říká: „Nikdy se jim za to vše nemohu zcela odvděčit, mohu jen cvičit a učit tak, jak oni učili mě.“

Petra se zaslíbila nést pochodeň tradiční Ashtanga jógy a sdílet její úžasnou tradici s každým, kdo jen bude chtít se učit.

Kromě učení jógy se Petra věnuje koučování celostního přístupu k životnímu stylu, eft, reiky a je také praktikantem Bachových květinových esencí. Jejím krédem je pomáhat lidem holisticky na základě hlavních principů zdraví tak, aby se mohli postavit čelem k výzvám moderního života.

Kontakty a styly

Kontaktní údaje

Město: 
Praha
Telefon: 
775 989 024
Kontaktní e-mail: 
Jógové styly:
Aštanga jóga
Lektor působí v těchto studiích
  • Studio

    Ashtanga Yoga Shala Praha
Odbornost, vzdělání:
Shri K. Pattabhi Jois Ashtanga Yoga Institute
Poradce zdravé výživy a zdravého životního stylu CHEK Holistic Lifestyle Coach
EFT terapeut
Praktik Bachových květinových esencí
Hodnocení lektora
Struktura lekcí: - Jak jste spokojeni se strukturou lekcí, které vede tento učitel? Vyhovuje vám způsob, jakým učitel hodiny připravuje?
Dosažený výsledek: 4.8 (16 hlasy/ů)
Styl vedení lekcí: - Vyhovuje vám, jak učitel lekci vede? Vysvětluje/ukazuje srozumitelně jednotlivé ásany a sekvence pozic tak, aby vás příjemně provedl celou lekcí?
Dosažený výsledek: 4.8 (16 hlasy/ů)
Poradí, pomůže?: - Jak dobře vám učitel dokáže poradit/pomoct, když si na lekci nevíte rady?
Dosažený výsledek: 4.8 (16 hlasy/ů)

Učitel pořádá tyto akce

--- lektor/ka nezadal zatím žádné akce ---
Go to top

Nejbližší akce

Čtvrtek, 27. Červen 2024 - 12:00
Pátek, 28. Červen 2024 - 18:00
Sobota, 29. Červen 2024 - 18:00