Annámalai - Česká akademie jógy

O studiu:

Studio Annámalai je novým místem pro Českou akademii jógy, která už 10 let pořádá kurzy pro učitele, lektory, trenéry jógy všech tří trenérských tříd, tedy od přípravného kurzu 3. třídy, přes českou trenérskou licenci 2. třídy, až k mezinárodní 1. třídě. Spolupracujeme s Univerzitou Karlovou a pořádáme naše kurzy na Filozofické fakultě a Fakultě tělesné výchovy a sportu v Praze.

Zaměřujeme se nejen na tělesný aspekt jógy, ale zabýváme se také jógovou filosofií a teorií v celé její komplexnosti. Tělo je dobrým prostředkem na cestě k Poznání, ale jsou i další prostředky, neméně účinné.

Dalším oborem, na který se zaměřujeme, je Jógová terapie. Terapie nejen pro churavou a oslabenou stránku tělesnou, ale také (a to především) pro úroveň duševní. Prostředky od relaxací, přes prátjaháru a množství koncentračních technik, postupně narovnávají cestu k meditaci a vedou k úrovni duchovní.

Navazujeme na tradici tradiční jógy, Integrální jógy a rádžajógy, co se práce s tělem týče.

V duchovní linii se hlásíme mj. k učení Advajta védánty, zejména Átmavičáry Šrí Ramany Maháršiho, které nám zprostředkoval PhMr. Rudolf Skarnitzl a které jezdíme „nasávat“ také do Ramanaášramu v jižní Indii. Odtud je také jméno našeho studia – Annámalai je tamilské jméno posvátné hory Arunáčaly, která poskytuje hledajícím Poznání.

Kromě našich studentů jsme tu také pro veřejnost. Ve všední dny nabízíme cvičení – kurzy i individuální lekce, masáže a terapie. Tedy cestu prostřednictvím práce s tělem, dechem, myslí, pozorností a energií. Používáme také relaxační, koncentrační a meditační techniky.

Naši lektoři jsou zkušení, citliví a vlídní. Kromě kurzů pro veřejnost, od začátečníků po pokročilé, vyučují také v našich trenérských kurzech. Dovedou tedy poradit, opravit, správně navést.

Jsme tu prostě pro Vás... Protože Vy jste jen zdánlivě jiné Já...

Kontakty a styly

Kontaktní údaje

Adresa: 
Jungmannova 9
Praha 1
Česká republika
Telefon: 
731 603 363 (Lada Rokosová)
Kontaktní e-mail: 
Studio nabízí tyto jógové styly:
Hatha jóga
Jóga pro seniory
Jóga pro těhotné
Jóga pro zdravá záda
Jóga pro ženy
Meditace
Relaxační jóga
Terapeutická jóga

Lekce vedou tito lektoři

Lektor jógy

Martina
Wellnerová
Hodnocení studia
Prostředí: - Jak se ve studiu cítíte, jak jste spokojeni s vybaveností, se zázemím, jak se vám tam celkově líbí?
Zatím nehodnoceno
Přístup lektora:  - Vede váš učitel lekce podle vaší představy? Jak jste spokojeni s průběhem hodiny?
Zatím nehodnoceno
Dostupnost:  - Je studio poblíž MHD? Můžete u něj pohodlně zaparkovat?
Zatím nehodnoceno

Studio pořádá tyto akce

--- studio nezadalo zatím žádné akce ---
Go to top

Nejbližší akce

Sobota, 20. Duben 2024 - 9:00
Sobota, 20. Duben 2024 - 10:00
Pátek, 26. Duben 2024 - 14:20