Ženské Lázně

O studiu:

Myšlenka založit lázně mě provázela léta, od dob mých studií fyzioterapie a lázeňství v Karlových Varech, asi před 25 lety. Možná to začalo již v dětství v rodných Vizovicích na Moravě u našeho potoka za domem - vyrůstala jsem prý spíš ve vodě, než na souši :)

Pozdější studium šamanismu, ženských lunárních tradic, vzdělání v psychosomatice, bioenergetice, tantře, józe apod. mě zavedly před 5 lety do Indie, k samotné matce Ganze - prostě jsem ji musela vidět... Kdybych tehdy věděla!

Práce s vodou v nás a kolem nás je mojí láskou. Dnes bydlím kousek od Vltavy - v Lázeňské ulici - a s mým indickým manželem pro Vás tvoříme místo, které může být lázněmi pro Vaše tělo i duši. Nenajdete zde koupel jako na průvodním obrázku :), ale najdete zde... No přijďte a uvidíte sama!

Reference od Dany Jirkalové, lektorky kruhových tanců:

Je to tak tři roky, kdy mne Renata pozvala, ať vyzkouším, jaké to může být v ženských lázních. Napustila tehdy u sebe v bytě velkou vysokou káď s hodně teplou vodou, já jsem se tam ponořila až po hlavu. Káď byla jenom pro mne, opírala jsem se o její stěny. A povídaly jsme si. O tom, že jednou chce Renata vytvořit místo, kde ženy mohou dávat a přijímat to, co potřebují, být spolu. A je to tady! Už půl roku se těším z krásného laskavého a důvěrného prostředí. Tančím tu a zpívám s dalšími ženami a je to mimořádné. Jiné než kdekoliv jinde. Všechno se tu odvíjí snadno a plynule. Okouzlil mne poslední večer před vánoci - zpívala jsem jednu složitou melodii Kyrie Eleison, spíš na poslech v závěru večera. Zpívám a ani neočekávám, že bychom to mohly zpívat všechny spolu. A najednou při druhé sloce vnímám, že už zpíváme všechny! Prostě spolu plyneme na jednotlivých tónech... Velká vděčnost. Děkuji.

Kontakty a styly

Kontaktní údaje

Adresa: 
Prokopská 8
Praha 1
Česká republika
Telefon: 
608 003 336
Kontaktní e-mail: 
Studio nabízí tyto jógové styly:
Aroma jóga
Hormonální jóga
Jóga pro těhotné
Jóga pro ženy
Meditace
Pilates
Relaxační jóga

Lekce vedou tito lektoři

Lektor jógy

Veronika
Šilarová
Hodnocení studia
Prostředí: - Jak se ve studiu cítíte, jak jste spokojeni s vybaveností, se zázemím, jak se vám tam celkově líbí?
Zatím nehodnoceno
Přístup lektora:  - Vede váš učitel lekce podle vaší představy? Jak jste spokojeni s průběhem hodiny?
Zatím nehodnoceno
Dostupnost:  - Je studio poblíž MHD? Můžete u něj pohodlně zaparkovat?
Zatím nehodnoceno

Studio pořádá tyto akce

--- studio nezadalo zatím žádné akce ---

Studia v nejbližším okolí

Vzdálenost od studia:
0.31 km
Vzdálenost od studia:
0.71 km
Vzdálenost od studia:
0.80 km
Vzdálenost od studia:
0.80 km
Go to top

Nejbližší akce

Sobota, 1. Červen 2024 - 9:30
Čtvrtek, 13. Červen 2024 - 14:00
Čtvrtek, 27. Červen 2024 - 12:00