Éla páme s Dash a Lucií na Chalkidiki

Čtvrtek
16.06.2016
- Pondělí
27.06.2016
Pobyt
O akci:

POJĎME strávit 11 dnů v místě, kde duše vnímá šíři a srdce cítí volnost.
ΕΛΑ ΠΑΜΕ [ÉLA PÁME] by se dalo z řeckého jazyka volně přeložit jako pobídka POJĎME.
Je naší pozvánkou ke společně strávenému času na překrásném místě.

16. - 27. 6. 2016

Dash a Lucii spojuje láska k tanci, józe a Řecku. Rozhodly se sdílet své zážitky s Vámi a zvou Vás ke společným deseti dnům stráveným u moře v krásném městečku Neos Marmaras. Zveme Vás do míst s mořem a horami v dohledu. Zveme Vás na krásné místo na lekce jógy, tance, relaxace a k meditačním pozastavením na rozličných místech tamější krajiny.

Ubytování
Pro náš pobyt jsme vybraly jeden z nejkrásnějších penzionů nacházejících se na pláži zvané "Paradisos" (ráj). Je situován v překrásné a rozlehlé zahradě plné květin, zeleně, kvetoucích ibišků a omamně vonícího jasmínu. Stromy zde poskytují přirozený stín pro odpočinek ve slunečných dnech. Místo je jako stvořené k józe, tanci, relaxaci a meditacím.

Neos Marmaras
Městečko Neos Marmaras se nachází na západním pobřeží Sithonie. Sithonie je prostředním "prstem" vybíhajícím mezi sousedící Kassandrou a Athosem. Tato nádherná hornatá oblast zvaná Chalkidiki, plná úžasných zálivů a překrásného pobřeží leží 125 km východně od města Soluň. Již samotná jízda ze Soluně přes tento poloostrov je velice příjemným zážitkem, který dává tušit, že přijíždíte na výjimečné místo.

Cena zahrnuje

  • Ubytování: 11 nocí ve 2 - 3 lůžkových pokojích vybavených sprchovým koutem, WC, balkónem, TV, klimatizací a kuchyňkou (Pro osoby se zájmem o samostatný pokoj je ubytování zajištěno ve vile Savvas, která přímo sousedí s penzionem Itamos.)
  • Strava: polopenze v místní řecké taverně, snídaně, večeře formou výběru z aktuální denní nabídky
  • Transfer: zajištěn tam i zpět z letiště v Soluňi (Thessaloniki) do Neos Marmaras
  • Letenky: s odletem z Ostravy, omezený počet letenek je možné zprostředkovat také z Brna (V případě zájmu o odlet z Brna doporučujeme přihlásit se co nejdříve) - leteckou dopravu zprostředkovává cestovní kancelář Nikolas Tours
  • Lekce: celkem 18 - 20 lekcí jógy, tance, relaxace, meditace

Cena nezahrnuje
Cestovní pojištění, výlety, služby výše neuvedené.

Přihlášky
Pošlete svou přihlášku se jménem, e-mailem a telefonním kontaktem na elapameinfo@gmail.com. Po obdržení přihlášky Vám zašleme další informace a pokyny k pobytu.

Storno podmínky
Při zrušení rezervace od 1. 4. do 20. 4. 2016 včetně je účtován storno poplatek 75% z celkové ceny pobytu. Při zrušení rezervace od 21.4.2016 do dne zahájení pobytu je účtován storno poplatek 100 % z celkové ceny pobytu.

Pro závaznou rezervaci místa je nutné uhradit zálohu 7.000,- Kč do 5 dnů od dne přihlášení. Záloha není vratná. Konečná cena zájezdu musí být uhrazena nejpozději 60 dní před začátkem pobytu. Při přihlášení ve lhůtě kratší než 60 dnů před zahájením pobytu je nutné uhradit konečnou cenu pobytu již při přihlášení.

Těšíme se na Vás

Dagmar Voudouragkaki a Lucie (Chovanečková) Ampatzi 

Program:

Celkem 18 - 20 lekcí hatha jógy, vinyása jógy, taneční lekce contemporary dance, meditace, relaxační techniky, dechové techniky, pránájáma, ranní pozdravy slunci.

Lekce budou probíhat 2x denně, vždy ráno a večer na pláži nebo pod stromy na zahradě penzionu.

Při výletech si lekce užijeme také během dne na odlehlých místech v přírodě.

Lekce budou vedeny tak, aby je bez problémů zvládli i ti, kteří se s jógou či tancem setkají poprvé.

Adresa:
Penzion Itamos
Neos Marmaras, Chalkidiki
Řecko
Typ akce:
Pobytové akce
Cena:
Osoba ve 3-lůžkovém pokoji 24.800 Kč
Osoba ve 2-lůžkovém pokoji 25.700 Kč
Osoba v samostatném pokoji 29.600 Kč
Zvýhodněná cena při přihlášení a zaplacení zálohy do 20.3.2016
23.600 Kč za osobu v 2-3 lůžkovém pokoji
28.500 Kč za osobu v samostatném pokoji
Na akci vás zve...
Dagmar
Voudouragkaki
Go to top

Nejbližší akce