Jóga, ostrov a oceán - Tenerife

Středa
21.11.2018
- Pondělí
26.11.2018
Pobyt
O akci:

Buďte součástí a vydejte se s námi za jógou na jeden z ostrovů kanárského souostroví uprostřed atlantského oceánu, na kouzelný ostrov Tenerife.

Prodlužte si tak léto před dlouhou zimou, v listopadu, kdy už je v našich končinách zima, je na Tenerife stále léto s teplotami okolo 25 stupňů. Zažijte propojení jógy, relaxace na pláži, procházek po pobřeží a případně i surfovaní na vlnách Atlantiku na nejkrásnějších plážích ostrova.

Pro koho je pobyt určen

Pobyt je pro všechny, kdo si chtějí užít aktivní dovolenou v prostředí krásného ostrova, poznat novou kulturu, proniknout do tajů jógy, vyzkoušet si surfing v Atlantském oceánu, zároveň si, ale i odpočinout a načerpat energii.

Cena zahrnuje:

Ubytování
- zajištěno ve vile s bazénem Res. Los Martines, cca 20 metrů od pláže.
- 6 dní/ 5 nocí (dvojlůžkové, čtyřlůžkové pokoje) s vlastní koupelnou

Lekce jógy
- podložky jsou k dispozici
- ranní lekce budou zaměřeny na posílení a rozproudění energie na celý den.
- večerní lekce budou relaxační a uvolňující.

Stravování
- snídaně a večeře (vegetariánská/veganská jídla)

Ajurvédská masáž

Transport z/na letiště

Program:

- 2x denně lekce jógy
- možnost surfové, windsurfové , kitesurfové lekce
- výlet na paddle boardech na otevřeném oceánu
- výlet na nejvyšší horu Španělska, Pico de Teide, 3870m
- výlet na severozápadní část ostrova – vavřínové pralesy Anaga
- výlet do historického městečka La Laguna – zapsáno v UNESCO
- vyjíždky na koních po plaži

El Medano, městečko s úžasnou klidnou atmosférou. V docházkové vzdálenosti spousta kavárniček, restaurací, 3x týdně tradiční španělské trhy na náměstí. Okolí tvořené četnými sopečnými kužely, pěkné pláže a noční klid z něj dělají ideální místo pro relaxační dovolenou.

Adresa:
Av. Mar Adriatico
Santa Cruz de Tenerife
Španělsko
Typ akce:
Pobytové akce
Cena:
8 200 Kč
Na akci vás zve...
Pavla
Michálková
Go to top