Jógový víkend v Usedlosti Hamernice

Pátek
23.02.2024
- Neděle
25.02.2024
Pobyt
O akci:

Lokalita: Usedlost Hamernice, Pěčín 87, 517 61 Pěčín, Pardubický kraj
Datum: 23.2.-25.2.2024, 8.11.-10.11.2024

Délka: 3 dny (2 noci)
Stravování: plná penze vegetariánská/normální

Usedlost Hamernice je výjimečné místo. Snoubí se tu nádherná atmosféra staré usedlosti s moderním zázemím stodoly. Čas strávený v rodinném zázemí s vynikající vegetariánskou kuchyní.

Odpoutejte se od běžných povinností v rodině i v práci a pojeďte na tři dny vypnout hlavu a chvíli jen být sami se sebou a sami sebou… zažít klid, pohodu a uvolnění, které přináší cvičení jógy. Jóga, pranajáma, asány, relaxace, bubnovaní, energetická očista těla a meditace, vnese příjemný pocit klidu a harmonie do vašeho života v tomto výjimečném prostoru uprostřed čisté přírody Orlických hor. Atmosféra staré usedlosti vybízí ke zpomalení i aktivnímu odpočinku. Uprostřed polí zažijete absolutní klid, uvolnění a souznění s přírodou.

UBYTOVÁNÍ
Usedlost je rozsáhlé stavení, kde najdete vše pro váš komfort a pohodlí. Ubytování je zajištěno v hřejivých apartmánech a dvoulůžkových pokojích.

STRAVOVÁNÍ
Ve stodole se pro vás bude připravovat jídlo, vegetarianská nebo normální strava. Snídaně bude servírována formou bufetu, oběd formou 2 chodového menu, a večeře. V průběhu víkendu si můžete vychutnat lahodnou kávu, domácí víno, mošt nebo pivo ze zdejšího pivovaru.

CO MŮŽETE DĚLAT MIMO PROGRAM:
Příjemný relax a prohřátí po cvičení v chladných dnech Vám umožní pobyt v sauně s možností koupání ve venkovním jezírku. Můžete si vykouzlit vlastní saunovou atmosféru za použití vonných olejů. Pro hosty sauny jsou k dispozici ručníky a saunovací prostěradla. Na požádání Vám můžeme zajistit i výborného maséra.

K dispozici je také hrací zóna se stolním tenisem v hlavní budově a relaxační zóna ve stodole. V zimě si můžete užít sjezdové lyžování ve ski areálu Říčky www.skiricky.cz a upravené běžecké trasy na hřebenech a v okolí. V létě i v zimě můžeme doporučit výlety na hřebeny Orlických hor, které jsou jen pár kilometrů od usedlosti. Ať už si přivezete lyže, běžky, nebo si budete plánovat jen pěší výšlapy, krása Orlických hor Vás rozhodně nezklame.

TIPY NA VÝLET
Navštívit můžete hrad Potštejn, zámek Častolovice nebo Opočno. Doporučit můžeme i další zajímavá místa v regionu jako např. Zemská brána, Muzeum Orlických hor, Muzeum řemesel, Dolní Morava – Stezka v oblacích.

CENA POBYTU
Zahrnuje ubytování s plnou penzí, cvičební program, relaxační program, místní poplatky. Do rezervace uveďte o jakou stravu máte zájem, zda vegetariánskou nebo normální. Pobyt začíná v pátek příjezdem od 14:00 a začátek programu v 18:30. Konec je v neděli ve 12:00 a odjezd ve 13:00.

Program:

NA CO SE MŮŽETE TĚŠIT
V průběhu víkendu zažijete intenzivní program, různé lekce jógy s prodlouženou relaxací, Hatha jógu, Power jógu, Face jógu, Jógu pro zdravá záda, meditace, vibrace bubnu, gongu, křišťálových mís, automatickou kresbu čaker s výkladem karet, sanangu a rapé ceremonii a mnohé další.

Cvičení bude probíhat ráno i večer a je vhodné jak pro úplné začátečníky, tak i pro pokročilé. Na cvičení si s sebou vezměte podložku a pohodlné oblečení a na závěrečnou relaxaci a meditaci teplou deku.

Adresa:
Usedlost Hamernice
Pěčín 187
Rokytnice v Orlických horách
Česká republika
Typ akce:
Pobytové akce
Cena:
5690 Kč
Na akci vás zve...
Michal
Rauer
Go to top

Nejbližší akce

Pátek, 15. Březen 2024 - 18:00
Neděle, 17. Březen 2024 - 12:30
Pátek, 22. Březen 2024 - 14:15