S jógou a Bio Amore na Mykonos

Sobota
23.09.2023
- Sobota
30.09.2023
Pobyt
O akci:

Milí milovníci moře, slunce a jógy,

věříme, že si plnými doušky užíváte létní počasí, které se přihlásilo v plné síle. Pokud byste si chtěli letošní léto prodloužit, pak přijměte naši pozvánku na společnou cestou s jógou na nádherný ostrov bohů Mykonos.  

Čeká na vás ubytování kousek od nejkrásnějších pláží Mykonosu, malebné městečko, studia cca 50 metrů od pláže s výhledem na moře, koupání v průzračném moři, ranní i večerní jóga, excelentní bio pokrmy skládající se z výtečných brunch Bio Amore a večeří v místních tavernách, možnosti výletů... jako stvořené pro dokonalou dovolenou s možností jógy.

Program:

JÓGOVÝ PROGRAM  

Během pobytu se můžete těšit na ranní a večerní jógy na pláži, lekce zdravá záda a síla středu. Možnost lekcí na Paddleboardech. Pohybový program je zaměřen na holistický přístup, vychází z principů jógy, jógové terapie, feldenkreisovy metody, fyzioterapie, spirální dynamiky, continuum movement a dalších přistupech založených na sebezkoumání pohybových vzorců. 

VÍCE INFORMACÍ

CENA | celková cena se odvíjí od Vámi zvoleného typu ubytování a počtu osob na studio zahrnuje:

- ubytování ve studiích s výhledem na moře kousek od nejkrásnějších pláží Mykonosu Platis Yialos a Psarou| vzdálenost 50 metrů od pláže, pro 2 - 4 osoby dle typu studia

- jógový a pohybový program

- 5x brunch Bio Amore ( raw dezerty, řecké speciality, čerstvé ovoce a mnoho dalšího)

- 5x řecká večeře v tavernách na pláži či na kopci při západu slunce ( lovená ryba se zeleninou nebo řecké speciality od místních farmářů, možnost vegetariánského chodu)

- transfer z a na letiště na Mykonosu

- pobytovou taxu

- a jedno malé překvapení

Adresa:
Mykonos
Platis Gialos
Platis Gialos
Řecko
Typ akce:
Pobytové akce
Cena:
23 500 - 23 900 Kč
Na akci vás zve...
Nela Anna
Perglová
Go to top

Nejbližší akce

Sobota, 20. Duben 2024 - 9:00
Sobota, 20. Duben 2024 - 10:00
Pátek, 26. Duben 2024 - 14:20