Wellness víkend s jógou na zámku Wichterle

Pátek
26.11.2021
- Neděle
28.11.2021
Pobyt
O akci:

Jóga je prostor, kde se můžete realizovat, soustředit sami na sebe, posouvat se, posilovat i relaxovat - to vše jsou důležité aktivity, na které, k naší velké škodě, v každodenním shonu často bohužel nezbývá čas nebo energie. Naše tělo si přesto zaslouží být hýčkáno, zaslouží si být vyslyšeno a posíleno. A kam jinam stojí za to vyrazit na prodloužený víkend, během kterého si tohle všechno můžeme nerušeně dopřát, když ne rovnou na zámek?? ;)

Naše víkendová jógová praxe proto bude zaměřena na všechny zmíněné aspekty. Budeme se věnovat posílení tělesné stránky i podpoře flexibility. V jednotlivým pozicích budeme obracet smysly dovnitř - sami k sobě. Dopřejeme si možnost naslouchat svým pocitům, a to jak na tělesné, tak i mentální úrovni. Skrze různé relaxační techniky zkusíme zpomalit tok našich myšlenek tak, abychom mohli vnímat kouzlo přítomného okamžiku. Obdarujte své tělo, bude vám za to vděčné.

OBSAH BALÍČKU:
2 noci v rodinném pokoji, nebo v zámeckém podkroví (dle kapacit)
2x healthy polopenze – snídaně, tříchodová večeře
1 hod. whirpool a finské sauny
4 lekce jógy

Lekce budou probíhat buď přímo na zámku nebo v plně vybaveném Yoga studiu ZEN (více informací na www.yogastudiozen.cz nebo na Yoga studio ZEN) vzdáleném 2 minuty chůze od zámku Wichterle. Vše bude upřesněno při příjezdu.

Lekce jsou sestaveny tak, aby vyhovovaly začátečníkům jógou nepolíbeným, mírně pokročilým i pokročilým.

Lekce povedou certifikované lektorky jógy ze studia ZEN a budou po domluvě sestaveny tak, aby vyhovovaly všem přihlášeným. Změny v programu jsou vyhrazeny.

Tento relaxační jógový pobytový balíček si můžete rezervovat na webových stránkách zámku Wichterle (https://zamekwichterle.cz/hotel/balicky/).

Program:

Pátek večer: Jemná hatha jóga: trpělivost, protažení, relaxace
Sobota ráno: Pozdrav slunce
Sobota odpoledne: Povznášející hatha flow: pružnost, rovnováha, koncentrace
Neděle ráno: Ranní vinyása flow: síla, energie, dynamika

Adresa:
Yoga studio ZEN
Horní náměstí 112
Slavičín
Česká republika
Typ akce:
Cena:
Cena balíčku: při dvou lidech na pokoji 4 999 Kč / osobu
Cena balíčku: při jedné osobě na pokoji 5 900 Kč / osobu
Na akci vás zve...
Yoga studio ZEN
Go to top

Nejbližší akce