Dance jóga

Sobota
27.05.2017
(15:30 - 18:00)
Workshop
O akci:

Jde o spojení základních pozic z powerjógy, klasického baletu, různých moderních tanečních technik i jazzu. Powerjóga je tak obohacena o různé vlny tělem, pohyb do prostoru, izolacemi jednotlivých částí těla.

Tančí se na hudbu melodickou, klidnou, ale rytmickou. Měly by v ní být slyšet doby. Díky balančním pozicím dancejóga podporuje správné držení těla, zpevňuje centrum těla. Dále zvyšuje koordinaci pohybu, flexibilitu, ladnost a pružnost celého těla.

Doprovázet Vás bude lektorka Simona Solarin.

Simi je lektorka se zahraniční letitou zkušeností v oblasti yogy, pilates a dalších skupinových lekcí. Věnuje se studiu různých tanečních technik a výuky s propojením a využitím yogy v tanci. Toto vše zúročila ve speciálně připravených lekcích Yoga 4 Dancers.

I když její práce zahrnuje širokou paletu různých lekcí, vždy upřednostňovala a soustředila se na specializaci v józe (Dance/Hatha/Power/Vinyasa Flow/Ashtanga Vinyasa/Hot Yoga/Yoga 4 Dancers), v Pilates (Mat/Flowin Pilates), v dalších stylech jako je Body Balance, PortDeBras, Fit Ballet, základy baletních technik a v tanečních lekcích – Contemporary, Jazz, Latino.

Certifikace a praxe:

V Londýne, UK
- mezinárodní lektorská certifikace – 200 hodin Vinyasa Flow Yoga, akreditováno Yoga Aliancí celosvětově (Yoga London, UK).
- roční studium “Embodied Dancer”- Teacher Training – 300 hodin Vinyasa Flow Yoga se specializací pro tanečníky, acreditováno Yoga Aliancí ve Velké Británii (Abby Hoffmann, London, UK).

V Hong Kongu, Číně
- certifikace pilates a základy baletních technik

V Praze
- certifikace v oblasti yogy, pilates a dalších skupinových lekcí

V Sydney, Austrálii
- mezinárodní lektorská certifikace – Yin Yoga, akreditováno Yoga Aliancí celosvětově (Sarah Powers, Insight Yoga institute)
- Mindfulness workshop (Billabong Yoga retreat)

Program:

Představení cvičebního stylu dancejógy, který spojuje jógové pozice a jednoduché taneční prvky vycházející z klasického baletu a moderního tance. Klasická jóga je tak obohacena o různé vlny tělem, ladností jednotlivých přechodů, pohybem do prostoru a především souznění s hudbou. Proto neváhejte a přijďte objevit tajemství ladného pohybu ve spojení s jógovými asánami a krásnou melodií.

Prostřednictvím dancejógy zastavme tok času a zároveň nechme proudit svou radost, vášeň a energii.

Na konci lekce Vás čeká příjemných 30 min. řizené relaxace.

Adresa:
Yoga Karlín
Březinova 13
Praha 8
Česká republika
Cena:
500 Kč rezervace
600 Kč na místě
Na akci vás zve...
Yoga Karlín
Go to top