Trápí vás hormonální nerovnováha a necítíte se ve své kůži? Hledáte řešení vašich zdravotních problémů? Zažijte víkend, který vám pomůže odhalit klíč k vašemu uzdravení. Víkend, kdy se věnujete jenom a jenom sobě a ničemu jinému. Protože samouzdravovací kapacity našeho těla jsou takřka nekonečné.
I mě před lety trápily gynekologické problémy. Hormonální jóga byla tehdy odpovědí na mé zdravotní problémy a může být i na ty Vaše. Praxe hormonální jógové terapie mi doslova obrátila život vzhůru nohama, dnes už za sebou mám více jak 5 000 spokojených žen a bezmála 10 let zkušenosti.
- Během dvou dnů si osvojíte ucelenou sestavu cviků, kterou může cvičit kdykoliv a kdekoliv.
- Naučíte se, jak přírodní cestou podpořit svůj celkový zdravotní stav, vylepšit si postavu i stav pleti.
- Zařadíte zpětný chod k mládí, zpevníte si pánevní dno a zlepšíte svůj sexuální život.
- Prožijete inspirativní a pohodový víkend ve společnosti žen, které trápí možná stejné problémy jako Vás.
- Seminářem Vás provede Šárka Simonidesová, certifikovaná lektorka, která se učila od samotné tvůrkyně této sestavy Dinah Rodrigues.
Cvičení se hodí pro ženy všech věkových skupin a pohybových možností, nejsou třeba žádné předchozí zkušenosti. Samozřejmostí jsou skripta a podklady na cvičení doma, které po kurzu dostanete.