Zvuková masáž se sitár

Sobota
18.12.2021
(17:00 - 18:30)
Workshop
O akci:

Relaxační podvečer s meditační hudbou.
Hudba působí na naše emoce, podvědomí, ale hlavně svou vibrací dokáže mnohé odblokovat. Je to komplexní a mocný nástroj, tak přirozený, že si mnohdy ani neuvědomujeme jeho sílu. Působí na celý náš organismus.
Vystupující Zdeněk Hladík - učil i studoval hudbu v Evropě, Austrálii a v Indii. Prošel celou řadou žánrů, od prvních kroků ve folku přes klasickou hudbu, country, jazz, rock, pop, až zpět k základním kořenům hudby. Nyní se věnuje hudbě východních směrů.
Je jedním z mála evropských sitáristů a s tímto nástrojem i koncertuje. Spolupracuje s mnoha organizacemi jako muzikant, učitel i muzikoterapeut. Některé hudební nástroje si vyrábí sám.

Program:

Během vystoupení Vás krátce seznámí s používanými nástroji, následně se v uvolněné, pohodlné poloze vleže, či vsedě, ponoříte do zvuků zejména sitár, dále hangdrumu a dalších zajímavých a ojedinělých nástrojů. Využívá se zde ladění indických rág, exotických hudebních postupů i muzikoterapeutických prvků. Na závěr si můžete zúčastnit malého workshopu.
Věk: Vhodné pro všechny věkové kategorie
S sebou doporučujeme mít podložku, deku a pohodlné oblečení. Případně šátek na zakrytí očí pro maximální relaxaci. Případně podložky můžeme zapůjčit.
Ideální poloha: vleže, vsedě.
Koná se v KC "12", Pertoldova 10, Praha 4.
Rezervace míst na e-mailu: ruzickova@kc12.cz a tel: 778 482 786.

Adresa:
Kulturní centrum "12"
Jordana Jovkova 3427/20
Praha 4
Česká republika
Cena:
300 Kč za jeden relax.podvečer
720 Kč za tři různé relaxač.podvečery
Na akci vás zve...
Kulturní centrum "12"
Go to top

Nejbližší akce