Alena Ulrichová

O lektorovi:

Sama sebe bych popsala jedním slovem: jógamatka. Tento pojem je všeobecně známý jako podložka na cvičení jógy, ale v mém pojetí je to matka na plný úvazek, praktikující jógu kdykoliv a kdekoliv může. Kdo má děti, a ještě k tomu je s nimi na mateřské dovolené, mi dá za pravdu, že moc toho času pro sebe nezbývá. A čekat na vhodnou chvíli, abychom si mohli zacvičit, nejlépe 60-90 minut denně, jak je to doporučováno v jógové praxi, to bychom na jógu mohli rovnou zapomenout. Já jsem si zavedla svou osobní "mateřskou" praxi tak, abych praktikovala jógu, jak se jen dá, a abych zároveň věnovala synovi tak, jak potřebuje.

V tuhle chvíli očekávám své druhé dítko, vyučuji hatha jógu v Litvínově na Základní škole speciální a praktické, Šafaříkova ulice, v tuto chvíli každé pondělí od 17:30 do 18:45.

Mé lekce obsahují průpravné cviky na počátku hodiny, spinální cviky, základní sestavy jako je Pozdrav Slunci A a B a pozdrav Měsíci, ásany dle úrovně žáků, jemné posilovací cviky a dechová cvičení. Své lekce se snažím citlivě přizpůsobit úrovni a potřebám žáků, kteří na ně docházejí.

Mám v plánu praktikovat jógu až do konce těhotenství a po porodu hned jak to půjde :)

Kontakty a styly

Kontaktní údaje

Město: 
Most
Kontaktní e-mail: 
Jógové styly:
Hatha jóga
Jóga pro ženy
Odbornost, vzdělání:
Akreditovaný lektor jógy - Improve academy
Hodnocení lektora
Struktura lekcí: - Jak jste spokojeni se strukturou lekcí, které vede tento učitel? Vyhovuje vám způsob, jakým učitel hodiny připravuje?
Zatím nehodnoceno
Styl vedení lekcí: - Vyhovuje vám, jak učitel lekci vede? Vysvětluje/ukazuje srozumitelně jednotlivé ásany a sekvence pozic tak, aby vás příjemně provedl celou lekcí?
Zatím nehodnoceno
Poradí, pomůže?: - Jak dobře vám učitel dokáže poradit/pomoct, když si na lekci nevíte rady?
Zatím nehodnoceno

Učitel pořádá tyto akce

--- lektor/ka nezadal zatím žádné akce ---
Go to top

Nejbližší akce

Pátek, 18. Červen 2021 - 7:00
Pátek, 23. Červenec 2021 - 17:00
Pátek, 30. Červenec 2021 - 17:00