Alice Joštová

O lektorovi:

Jsem zakladatelka yogAlive a lektorka angličtiny.

Poprvé jsem se s jógou setkala před 3 roky při svém pobytu v jihovýchodní Asii a byla to láska na první pohled. Nejvíce mě na tom fascinuje fakt, že nejde jen o prosté cvičení, ale i filozofii a že je to záležitost tzv. na celý život, neboť člověk nikdy nedosáhne při praktikování ásan či dechových cvičení dokonalosti. Vždy je co zlepšovat a na čem pracovat a to je přeci velká výzva.

Na svých lekcích se zaměřuji zejména na pochopení a práci s tělem, na jeho limity i možnosti a na to, aby se člověk na své tělo maximálně soustředil, ať už půjde o jemné protahování či dynamičtější cvičení a aby tak svou mysl koncentroval na přítomný okamžik. Protože my opravdu žijeme "tady a teď".

Mimo jógu mám ráda cestování (mým druhým domovem je Bali), příjemné lidi, lenošení v posteli (čas od času) a vanilkovou zmrzlinu...

Kontakty a styly

Kontaktní údaje

Město: 
Praha
Telefon: 
607932702
Kontaktní e-mail: 
Jógové styly:
Hatha jóga
Jóga pro zdravá záda
Vinyasa jóga
Lektor působí v těchto studiích
Odbornost, vzdělání:
300 hours - Hatha Yoga Teacher
Hodnocení lektora
Struktura lekcí: - Jak jste spokojeni se strukturou lekcí, které vede tento učitel? Vyhovuje vám způsob, jakým učitel hodiny připravuje?
Zatím nehodnoceno
Styl vedení lekcí: - Vyhovuje vám, jak učitel lekci vede? Vysvětluje/ukazuje srozumitelně jednotlivé ásany a sekvence pozic tak, aby vás příjemně provedl celou lekcí?
Zatím nehodnoceno
Poradí, pomůže?: - Jak dobře vám učitel dokáže poradit/pomoct, když si na lekci nevíte rady?
Zatím nehodnoceno

Učitel pořádá tyto akce

--- lektor/ka nezadal zatím žádné akce ---
Go to top

Nejbližší akce

Čtvrtek, 13. Červen 2024 - 14:00
Čtvrtek, 27. Červen 2024 - 12:00
Pátek, 28. Červen 2024 - 18:00