Alice Koudelková

O lektorovi:

Jóga je součástí mého života, učí mě souladu. Díky ní jsem se naučila žít svobodněji, opravdověji vnímat a radovat se. Velmi ráda se věnuji také bylinkám, zdravému vaření a meditaci. Tyto zkušenosti postupně narůstaly, až vznikla potřeba je předat dál.

V roce 2014 jsem si splnila dlouhodobý sen a absolvovala jsem lektorský kurz jógy v indické Rishikeshi. Tím má cesta dostala nových obrátek. V roce 2016 jsem dokončila lektorský kurz pro pokročilé v Praze a těším se na další. Nejlepší kurz je však život sám, protože to, co se naučíme na podložce, je teprve začátek. 

Specializuji se na klasickou hatha jógu. Mé lekce se běžně skládají z dechových cvičení/pranajámy, jednotlivých pozic/asán a závěrečné relaxace. Při lekci se mnou si můžete užít naladění na sebe, prostor pro své vlastní objevování a nehodnotící přístup.

Můžete si se mnou zacvičit v Brně, najdete mě v prostorném sálu Centra tance na Václavské, nebo v komornějším jógovém prostředí Yoga Lokah na Zelném trhu. Nově teď také v Konektor community na Cejlu 93.

Těším se na vás.

Kontakty a styly

Kontaktní údaje

Město: 
Brno
Telefon: 
732818514
Kontaktní e-mail: 
Jógové styly:
Hatha jóga
Jóga pro těhotné
Jóga pro ženy
Relaxační jóga
Lektor působí v těchto studiích
Odbornost, vzdělání:
TTC 200, Parmarth Niketan, Rishikesh, Indie
TTC 200, Power Yoga Akademie, Praha
Hodnocení lektora
Struktura lekcí: - Jak jste spokojeni se strukturou lekcí, které vede tento učitel? Vyhovuje vám způsob, jakým učitel hodiny připravuje?
Zatím nehodnoceno
Styl vedení lekcí: - Vyhovuje vám, jak učitel lekci vede? Vysvětluje/ukazuje srozumitelně jednotlivé ásany a sekvence pozic tak, aby vás příjemně provedl celou lekcí?
Zatím nehodnoceno
Poradí, pomůže?: - Jak dobře vám učitel dokáže poradit/pomoct, když si na lekci nevíte rady?
Zatím nehodnoceno

Učitel pořádá tyto akce

--- lektor/ka nezadal zatím žádné akce ---
Go to top

Nejbližší akce

Sobota, 20. Duben 2024 - 9:00
Sobota, 20. Duben 2024 - 10:00
Pátek, 26. Duben 2024 - 14:20