Dagmar Volfová

O lektorovi:

Jóga je pro mě společník na mé osobní cestě. Ta vedla po studiích biochemie a potravinářské technologie a následném aktivním budování kariéry k výraznému zpomalení, když mé tělo zatáhlo za záchrannou brzdu a prostě vyplo některé okruhy. Bylo potřeba něco změnit. Hardware i software. Opustila jsem práci produktové manažerky a má cesta za (sebe)poznáváním mě vedla do různých koutů Indie, na buddhistické meditace, ke studiju jógy a tantry a skrz ní do Thajska, Irska, na Bali a nakonec zpět do Čech, abych pochopila, že možná nejzajímavější cesty, které podnikáme, jsou dovnitř, do svého nitra.

S cestou za jógou a osobní cestu s jógou přišlo mnohé a já se i díky ní učím neočekávat a být opět zvědavá a zvídavá. Zjemnila jsem přístup k sobě i k jógové praxi – osobní i lektorské. Vedu sebe i druhé k tomu, aby naslouchali svému tělu, dali mu pozornost a dovolili si zpomalit. Jógové lekce jsou ve stylu tantrické jógy, která se zaměřuje dovnitř, do našeho systému, pracuje s čakrami a prouděním životní energie v nás. Kam zaměříme svou pozornost, to si tvoříme.

Mám pocit, že žijeme v době, kdy se pevné hranice mezi (i jógovými) směry stírají a my si tvoříme svůj osobní koktejl. Do mého koktejlu patří třeba i hořká čokoláda, spousta zelené barvy, ticho a procházky v lese. A také zpěv a tanec. Věřím, že je dobré namíchat si takový koktejl, který nám samotným chutná.

Kontakty a styly

Kontaktní údaje

Město: 
Praha
Telefon: 
777113507
Kontaktní e-mail: 
Jógové styly:
Čakra jóga
Hatha jóga
Hot jóga
Iyengar jóga
Jóga pro těhotné
Jóga pro zdravá záda
Jóga pro ženy
Kundalini jóga
Meditace
Pránájáma
Relaxační jóga
Spirální jóga
Terapeutická jóga
Lektor působí v těchto studiích
Odbornost, vzdělání:
Hatha Yoga Teacher Training 500+ (Agama Yoga, Koh Phangan Thajsko a Trika Yoga Risikesh, Indie) Yoga Alliance a The International Yoga Federation
Agama Yoga University level 1-10 (Indie a Thajsko)
Jóga v širších souvislostech - terapeutická jóga (ČR, Jóga Hlavice - spirální a Iengar jóga)
Dvouletý vzdělávací kurz „Jóga v širších souvislostech“ – Instruktor jógy se zaměřením na zdravotní aspekt jógy (s prvky spirální dynamiky-spirální jógy a iengar jógy (Hlavice, ČR)
5 letý výcvik rituálů tradiční tantry, ohnivých rituálů yagna a mantra meditací v Indii u Guruji Rajkumar Baswar (Saoneer, Indie)
Meditační retreaty: Introduction to Buddhism (Tuishita centre, Dharamsala,Indie), Soul to Spirit Retreat (Koh Phangan, Thajsko), Serpent Power Retreat (Rishikesh,Indie)
Art of Dying workshop (Rishikesh, Indie)
Workshopy Tantra - sacred path to sexuality (Koh Phangan, Thajsko a Rishikesh, Indie)
Himalayan Iengar yoga course (Dharamsala, Indie)
Reiki stupeň I a II
Reflexní terapie
Kreativní žena - ženské skupiny a loona dance
Hodnocení lektora
Struktura lekcí: - Jak jste spokojeni se strukturou lekcí, které vede tento učitel? Vyhovuje vám způsob, jakým učitel hodiny připravuje?
Dosažený výsledek: 4 (4 hlasy/ů)
Styl vedení lekcí: - Vyhovuje vám, jak učitel lekci vede? Vysvětluje/ukazuje srozumitelně jednotlivé ásany a sekvence pozic tak, aby vás příjemně provedl celou lekcí?
Dosažený výsledek: 4 (4 hlasy/ů)
Poradí, pomůže?: - Jak dobře vám učitel dokáže poradit/pomoct, když si na lekci nevíte rady?
Dosažený výsledek: 4 (4 hlasy/ů)

Učitel pořádá tyto akce

--- lektor/ka nezadal zatím žádné akce ---
Go to top

Nejbližší akce

Čtvrtek, 13. Červen 2024 - 14:00
Čtvrtek, 27. Červen 2024 - 12:00
Pátek, 28. Červen 2024 - 18:00