Daniela Dušková

O lektorovi:

Sport mě provázel od raného dětství - prošla jsem si baletem, krasobruslením, judem. Později jsem na delší dobu zůstala u synchonizovaného plavání, které jsem po devíti letech vyměnila za běh.

Jóga je ale kapitola sama pro sebe. První střet nastal už na základní škole, kdy jsem se podle knihy snažila nasoukat do nejrůznějších ásan. Od té doby jsem praktikovala velmi nepravidelně a neuspořádaně. Vše se změnilo až s objevením systému ashtanga vinyasa yoga, kterému jsem propadla natolik, že jsem loni odjela za ashtangou přímo ke zdroji do Indie.

Jógování v Mysore a absolvování teachers trainingu bylo úžasnou zkušeností. V Indii jsem se také rozhodla pro kurz thajské masáže, která je skvělým nástrojem pro revitalizaci našeho těla.

A Akrojóga? Před dvěma lety jsem absolvovala kurz párové akrobacie a od toho byl k akrojóze už jen malý kousek. Je to báječná, naplňující záležitost, která mě naučila, že nic není nemožné, a která mě i tak trochu vrátila do dětství. Od té doby jsem absolvovala (v ČR a zejména v zahraničí) řadu workshopů, festivalů a immersion. Dlouhodobě jsem akrojógovala také v Indii a v Maďarsku.

V současné době spolu s Markem pořádáme akrojógové workshopy a lekce akrojógy.

Kontakty a styly

Kontaktní údaje

Město: 
Praha
Telefon: 
721582937
Kontaktní e-mail: 
Jógové styly:
Acro jóga
Aštanga jóga
Terapeutická jóga
Vinyasa jóga
Odbornost, vzdělání:
Aštanga joga teachers training, 200 hod, Mandala Mysore
Thai massage LEVEL I, II.
Acroyoga Elemental Immersion Goa, Acroyoga Solar Immersion Berlin
Dutch acrobatic festival 2013
Openspace parové akrobacie Praha
Párová akrobacie kurz Cirqueon
Workshopy akrojógy v Praze se slovenskou lektorkou Natálií, Jacobem Handwerkrem, v Indii s Yaroslavem Tua, Lucií Bayer a Pauem Castelsaguem
Acrobatic house building Hungary
Workshop párové akrobacie s Noelem Spauwenem
Hodnocení lektora
Struktura lekcí: - Jak jste spokojeni se strukturou lekcí, které vede tento učitel? Vyhovuje vám způsob, jakým učitel hodiny připravuje?
Zatím nehodnoceno
Styl vedení lekcí: - Vyhovuje vám, jak učitel lekci vede? Vysvětluje/ukazuje srozumitelně jednotlivé ásany a sekvence pozic tak, aby vás příjemně provedl celou lekcí?
Zatím nehodnoceno
Poradí, pomůže?: - Jak dobře vám učitel dokáže poradit/pomoct, když si na lekci nevíte rady?
Zatím nehodnoceno

Učitel pořádá tyto akce

--- lektor/ka nezadal zatím žádné akce ---
Go to top

Nejbližší akce

Pátek, 31. Březen 2023 - 16:00
Pátek, 21. Duben 2023 - 14:05
Pátek, 21. Duben 2023 - 18:00