Eliška Bádrová

O lektorovi:

Má učitelská praxe jógy započala roku 2017, nicméně jóga mi přirostla k tělu už o dva roky dříve díky lektorce, která vedla své lekce velmi profesionálně. Dá se říct, že mi byla velkou inspirací a mé lekce z ní do jisté míry stále vychází. Jmenovitě se jedná o Lucii Ch. z brněnského Yoga House studia. Své hodiny se snažím přizpůsobit situaci, lidem a jejich praxi. Miluji všímavost a vnímání energií, proto se v lásce přikláním k vedení více typů lekcí. Ty, co vychází ze síly středu, ale také ty, které nám dovolí poznat svoje já a v jemnosti i plynulosti dechu si uvědomit svoji roztěkanou mysl. Nejkrásnější na tom je, že v praxi to dovede jakákoliv jóga.

Od doby co cvičím jógu, se mé tělo i mysl cítí pružnější, odolnější, radostnější a má vůle pevnější. Již delší dobu jsem zasvěcená do tajů meditace a díky józe a meditační praxi jsem schopna mnohem lépe vědomě ovlivňovat proud svých myšlenek a zároveň tak i kvalitu svého života.

Kontakty a styly

Kontaktní údaje

Město: 
Brno
Telefon: 
+420 725 564 983
Kontaktní e-mail: 
Jógové styly:
Aroma jóga
Čakra jóga
Hatha jóga
Jóga pro zdravá záda
Power jóga
Relaxační jóga
Lektor působí v těchto studiích
Odbornost, vzdělání:
Instruktor Power jógy
Hodnocení lektora
Struktura lekcí: - Jak jste spokojeni se strukturou lekcí, které vede tento učitel? Vyhovuje vám způsob, jakým učitel hodiny připravuje?
Zatím nehodnoceno
Styl vedení lekcí: - Vyhovuje vám, jak učitel lekci vede? Vysvětluje/ukazuje srozumitelně jednotlivé ásany a sekvence pozic tak, aby vás příjemně provedl celou lekcí?
Zatím nehodnoceno
Poradí, pomůže?: - Jak dobře vám učitel dokáže poradit/pomoct, když si na lekci nevíte rady?
Zatím nehodnoceno

Učitel pořádá tyto akce

--- lektor/ka nezadal zatím žádné akce ---
Go to top

Nejbližší akce

Sobota, 2. Prosinec 2023 - 9:00
Neděle, 3. Prosinec 2023 - 9:00
Pátek, 8. Prosinec 2023 - 18:00