Eva Berkana

O lektorovi:

Eva Berkana jako vysokoškolsky vzdělaný zdravotník a zároveň dlouholetý praktikant a učitel jógy. Razí cestu integrální jógy, tedy neomezování se na jeden proud, jeden styl jógy (např. posturální jóga - praxe ásan). Evina osobní zkušenost s karma jógou, bhakti jógou, džňána jógou, rádža jógou a krija jógou, mantra jógou a kundalini jógou zaručuje přístup integrálního pojetí studia jógy.

Eva učí jak dospělé, tak se věnovala dětem a mentálně i tělesně retardovaným dětem, těhotným ženám a lidem se specifickými onemocněními.

Zárukou kvality je Evino studium pod Českým svazem jógy, kde získala vzdělání instruktora jógy v ročním vzdělávacím programu, studium trenérství pod Karlovou Univerzitou a roční studium terapeutické jógy pod Českým svazem jógy. Eva prošla a prochází praxí vyšších jóg obsahující práci s kundalíní, mantrami a vizualizacemi, je praktikant starověkých technik jógy, tantry a kryjí.

Kontakty a styly

Kontaktní údaje

Město: 
Frenštát pod Radhoštěm
Telefon: 
603793595
Kontaktní e-mail: 
Jógové styly:
Čakra jóga
Hatha jóga
Kundalini jóga
Meditace
Náda jóga
Pránájáma
Relaxační jóga
Terapeutická jóga
Odbornost, vzdělání:
Český svaz jógy Instruktor jógy akreditované vzdělání
Český svaz jógy Terapeutická jóga
Trenér jógy, Univerzita Karlova
Hodnocení lektora
Struktura lekcí: - Jak jste spokojeni se strukturou lekcí, které vede tento učitel? Vyhovuje vám způsob, jakým učitel hodiny připravuje?
Zatím nehodnoceno
Styl vedení lekcí: - Vyhovuje vám, jak učitel lekci vede? Vysvětluje/ukazuje srozumitelně jednotlivé ásany a sekvence pozic tak, aby vás příjemně provedl celou lekcí?
Zatím nehodnoceno
Poradí, pomůže?: - Jak dobře vám učitel dokáže poradit/pomoct, když si na lekci nevíte rady?
Zatím nehodnoceno

Učitel pořádá tyto akce

--- lektor/ka nezadal zatím žádné akce ---
Go to top

Nejbližší akce

Sobota, 20. Duben 2024 - 9:00
Sobota, 20. Duben 2024 - 10:00
Pátek, 26. Duben 2024 - 14:20