Eva Doláková

O lektorovi:

Jmenuji se Eva Doláková a jsem maminkou tří dětí. Od malička jsem se věnovala výrazovému tanci v amatérském souboru Primavera. Po přestěhování a narození dětí jsem se navíc začala věnovat józe.

Ta mě okouzlila svou komplexností – propojením pohybu, mysli a dechu. Po více než 10 letech jejího praktikování jsem cítila potřebu začít jógu i učit. Absolvovala jsem kurz instruktora jógy v Improve academy, zakončený v dubnu 2018 a nyní jsem připravena se o své zkušenosti podělit i s Vámi.

V kurzu pro začátečníky se věnujeme poznávání svého těla – napětí a uvolnění, cvičení ásan (cviků), učíme se správně dýchat, relaxovat a pozorovat svou mysl. Procvičujeme koncentraci a případně základy meditace. Cvičení jsou převážně určena pro všechny začínající cvičence bez rozdílu, tzn. cvičíme sarva hita ásany. Tyto ásany jsou důležité, protože dávají základ pro pružné a posílené tělo, se kterým lze poté dále pracovat a to ve vyšších stupních jógy. Lekce trvá 1,5 hodiny.

V kurzu pro malé děti využívám říkadla, písničky, hry a fantazie dětí. Učíme se jednotlivé ásany (cviky) pro protažení a také pro posílení svalů celého těla. Některé cviky také posilují rovnováhu těla. Nacvičujeme správné držení těla a plné dýchání. Tyto lekce probíhají formou hry. Lekce pro děti jsou kratší z důvodu udržení pozornosti dětí, která je v tomto věku okolo 20 minut. Lekce trvá 45 minut.

Moje lekce probíhají v DDM Praha 6.

Kontakty a styly

Kontaktní údaje

Město: 
Praha
Kontaktní e-mail: 
Jógové styly:
Hatha jóga
Jóga pro rodiče s dětmi
Jóga v denním životě
Odbornost, vzdělání:
2017-2018 kurz instruktora jógy Improve academy
Praxe ve Studiu Osm, od roku 2018
Hodnocení lektora
Struktura lekcí: - Jak jste spokojeni se strukturou lekcí, které vede tento učitel? Vyhovuje vám způsob, jakým učitel hodiny připravuje?
Zatím nehodnoceno
Styl vedení lekcí: - Vyhovuje vám, jak učitel lekci vede? Vysvětluje/ukazuje srozumitelně jednotlivé ásany a sekvence pozic tak, aby vás příjemně provedl celou lekcí?
Zatím nehodnoceno
Poradí, pomůže?: - Jak dobře vám učitel dokáže poradit/pomoct, když si na lekci nevíte rady?
Zatím nehodnoceno

Učitel pořádá tyto akce

--- lektor/ka nezadal zatím žádné akce ---
Go to top

Nejbližší akce