Eva Dorňáková

O lektorovi:

Asi před deseti lety jsem začala praktikovat jógu a pár let poté přidala masáže. Obě a další jim podobné krásné aktivity mou životní cestu postupně mění v pohádkově zelenou lesní pěšinku, na které roste čím dál víc mechu, příjemného pro lehkou a bosou chůzi, kterou bytostně miluji!

Motto, které mne řídí, je: "Chtít málo, znamená mít mnohem víc." Jako lev, který si v životě potřebuje na vše přijít sám, se však nesnažím nikomu nic vnucovat. I proto absolvuji studium Feldenkraisovy metody, jejíž prvky do všech svých činností neustále vkomponovávám.

Na lekcích jógy nechávám vše plynout: nabízím jednodušší i složitější varianty ásan, vnáším otázky k zamyšlení (neočekávám odpověď), nechám prostor pro vnímání těla - v pohybu i ve chvílích, kdy se tělo zdánlivě nehýbe.

Má pěšinka je příjemně mechová především díky úrodné rodinné půdě a stínům přátelských stromů. Z těch nejdůležitějších (mechů): Lenka Kýrová, Jaruška Sedláčková a Donna Ray.

Kontakty a styly

Kontaktní údaje

Město: 
Praha
Kontaktní e-mail: 
Jógové styly:
Hatha jóga
Jóga pro seniory
Jóga pro těhotné
Power jóga
Lektor působí v těchto studiích
Odbornost, vzdělání:
Česká akademie jógy
FISAF
Hodnocení lektora
Struktura lekcí: - Jak jste spokojeni se strukturou lekcí, které vede tento učitel? Vyhovuje vám způsob, jakým učitel hodiny připravuje?
Dosažený výsledek: 5 (2 hlasy/ů)
Styl vedení lekcí: - Vyhovuje vám, jak učitel lekci vede? Vysvětluje/ukazuje srozumitelně jednotlivé ásany a sekvence pozic tak, aby vás příjemně provedl celou lekcí?
Dosažený výsledek: 5 (2 hlasy/ů)
Poradí, pomůže?: - Jak dobře vám učitel dokáže poradit/pomoct, když si na lekci nevíte rady?
Dosažený výsledek: 5 (2 hlasy/ů)

Učitel pořádá tyto akce

--- lektor/ka nezadal zatím žádné akce ---
Go to top

Nejbližší akce

Pátek, 31. Březen 2023 - 16:00
Pátek, 21. Duben 2023 - 14:05
Pátek, 21. Duben 2023 - 18:00