Eva Janyšková

O lektorovi:

Jsem certifikovaná lektorka Hormonální jógové terapie (podle Dinah Rodrigues) pro ženy i diabetiky, klasické jógy a jógy pro seniory.

V současné době se věnuji primárně individuálním lekcím, měsíčním a víkendovým kurzům Hormonální jógy (HJ). Dále vedu lekce Jógy pro seniory a příležitostně lekce Hathajógy.

Individuální lekce HJ poskytuji v těchto studiích: Om Yoga Studio - Na Záhonech 24, Praha 4, JIŘINA - Ječná 3, Praha 2, a Jóga Průhonice - Dobřejovická 449.

Měsíční kurzy HJ pro ranní ptáčata (od 7 hod.) v Centru Hormonální jógy na Praze 7, a večerní kurzy HJ (od 18:15 hod.) v Om Joga Studiu.

Jóga pro mě byla řadu let jen nezáživné pomalé cvičení, které jsem nechápala a ani chápat nechtěla. Věnovala jsem se řadě aktivit a vedla hodně uspěchaný život, který mi protékal mezi prsty. Až po návštěvě jógové hodiny v nejmenovaném studiu jsem se na základě souhry více událostí poprvé dívala na jógu, jako na něco jiného než jen pouhé cvičení, při kterém si protáhnu celé tělo. Z hodiny jsem si odnesla něco navíc, něco co nebylo možné specifikovat, ale vytvořilo to ve mně příjemný pocit, který přetrvával. Postupně jsem začala navštěvovat hodiny jógy a cvičit. Cítila jsem se čím dál lépe a začala se na svět dívat jinýma očima. Zprvu mě přitahovala dynamika a kontrola v přechodech, náročné pozice….dnes mě přitahuje porozumění vlastnímu tělu a mysli.

Mnoho lidí se v dnešní době obrací k józe jako k něčemu, co jim může ulehčit život a naučit je vyrovnávat se s jeho "nástrahami" a překvapeními. Někteří dokonce očekávají, že jóga může vyřešit jejich problémy, ať už psychické nebo fyzické. Neříkám, že tomu tak není, ale dle mého názoru je jóga především návod, jak žít a vnímat všechny kvality života, které si mnohdy neuvědomujeme... a díky tomu může být náš život stabilnější a určité věci, o kterých jsme si to nemysleli začnou dávat smysl.

A jak s jógou začít? Volně a bez očekávání :)

Těším se na setkání s Vámi, Eva.

Kontakty a styly

Kontaktní údaje

Město: 
Praha
Telefon: 
+ 420 602 158 422
Kontaktní e-mail: 
Jógové styly:
Aroma jóga
Hatha jóga
Hormonální jóga
Jóga pro seniory
Jóga pro těhotné
Relaxační jóga
Lektor působí v těchto studiích
Odbornost, vzdělání:
Akreditovaný vzdělávací program INSTRUKTOR JÓGY - Český svaz jógy
Vědecký základ sportovního tréninku, Kurz trenérů licence B
Certifikovaný kurz Hormonální jógové terapie pro ženy podle Dinah Rodrigues
Kurz Jógy pro seniory
Certifikovaný kurz Hormonální jógové terapie pro prevenci a léčbu (nejen) diabetes podle Dinah Rodrigues
Kruz Jógy pro těhotné
Hodnocení lektora
Struktura lekcí: - Jak jste spokojeni se strukturou lekcí, které vede tento učitel? Vyhovuje vám způsob, jakým učitel hodiny připravuje?
Zatím nehodnoceno
Styl vedení lekcí: - Vyhovuje vám, jak učitel lekci vede? Vysvětluje/ukazuje srozumitelně jednotlivé ásany a sekvence pozic tak, aby vás příjemně provedl celou lekcí?
Zatím nehodnoceno
Poradí, pomůže?: - Jak dobře vám učitel dokáže poradit/pomoct, když si na lekci nevíte rady?
Zatím nehodnoceno

Učitel pořádá tyto akce

--- lektor/ka nezadal zatím žádné akce ---
Go to top

Nejbližší akce

Pátek, 31. Březen 2023 - 16:00
Pátek, 21. Duben 2023 - 14:05
Pátek, 21. Duben 2023 - 18:00