Ilona Limberská

O lektorovi:

S jógou jsem se setkala před 13 lety, kdy jsem ji zařadila jako doplněk k horolezectví. Nejprve pro mě byla posilováním, výzvou, doslova mě nakopla.

Chtělo se mi pochopit okřídlenou větu "vydržte u cvičení, všechno ostatní přijde", připisovanou hlavně Pattabhi Joisovi. Překládala jsem si ji pro sebe tak, že když vydržím, přijdou jen ty nejlepší věci. Jógová praxe mi umožnila pochopit, že všechno je VŠECHNO. Dary i strasti.

Cesta za jógovou praxí mi začala přivádět do života spoustu nových bytostí, učitelů, přátel, spřízněných duší a nakonec i žáků, neboť mě právě tato cesta dovedla k tomu, že jsem na sebe vzala roli instruktorky předávající své poznatky dál. Cvičím s lidmi, aby se cítili lépe a daří se to.

Nakonec přišla i příležitost a tento rok jsem v Trutnově otevřela Sádhana yoga studio s myšlenkou a vizí vytvořit místo, kde se józe může věnovat bez ohledu na věk, zdatnost a pohlaví opravdu každý, kdo má chuť upevnit svoji pravidelnou praxi.

Vedu lekce dynamické power jógy, vinyása jógy a gravid jógy.

Kontakty a styly

Kontaktní údaje

Město: 
Trutnov
Telefon: 
774314413
Kontaktní e-mail: 
Jógové styly:
Aštanga jóga
Flow jóga
Hatha jóga
Iyengar jóga
Jóga pro těhotné
Jóga pro zdravá záda
Power jóga
Vinyasa jóga
Lektor působí v těchto studiích
Odbornost, vzdělání:
Instruktor power jógy
Hodnocení lektora
Struktura lekcí: - Jak jste spokojeni se strukturou lekcí, které vede tento učitel? Vyhovuje vám způsob, jakým učitel hodiny připravuje?
Dosažený výsledek: 4.3 (4 hlasy/ů)
Styl vedení lekcí: - Vyhovuje vám, jak učitel lekci vede? Vysvětluje/ukazuje srozumitelně jednotlivé ásany a sekvence pozic tak, aby vás příjemně provedl celou lekcí?
Dosažený výsledek: 4.3 (4 hlasy/ů)
Poradí, pomůže?: - Jak dobře vám učitel dokáže poradit/pomoct, když si na lekci nevíte rady?
Dosažený výsledek: 4.3 (4 hlasy/ů)

Učitel pořádá tyto akce

--- lektor/ka nezadal zatím žádné akce ---
Go to top

Nejbližší akce