Irena Hýblerová

O lektorovi:

Jógou se zabývám více než 14 let. Nejprve jsem začala cvičit hathajógu, pak jsem přidala jógovou filozofii a meditace. To nasměřovalo můj život a jsem nesmírně vděčná za vše, co mě potkalo.

Důležité je pro mě žít v harmonii, vést naplněný život a krůček za krůčkem mířit ke Zdroji, k poznání, k uvědomění sama sebe. Jedním z kroků na této cestě je právě jóga. Jóga obecně je pro mě cestou, cestou k sebezdokonalení, ke ztišení mysli, k dosažení vnitřního míru...

V současné době vedu lekce hathajógy a powerjógy, relaxační a meditační techniky a to v krásném prostoru školky Maitrea ve Slušticích v Praze - východ.

Společně s manželem Robertem pořádáme také víkendy s jógou na krásných místech naší země, např. v Harrachově, ve Špindlerově Mlýně, na Konopišti, na Lipně, atd.

Kontakty a styly

Kontaktní údaje

Město: 
Praha
Telefon: 
737 076 337
Kontaktní e-mail: 
Jógové styly:
Hatha jóga
Jóga pro zdravá záda
Power jóga
Pránájáma
Relaxační jóga
Odbornost, vzdělání:
Cvičitel jógy II. st. se zaměřením na zdravotní aspekty jógy
Cvičitel powerjógy
Hodnocení lektora
Struktura lekcí: - Jak jste spokojeni se strukturou lekcí, které vede tento učitel? Vyhovuje vám způsob, jakým učitel hodiny připravuje?
Dosažený výsledek: 5 (2 hlasy/ů)
Styl vedení lekcí: - Vyhovuje vám, jak učitel lekci vede? Vysvětluje/ukazuje srozumitelně jednotlivé ásany a sekvence pozic tak, aby vás příjemně provedl celou lekcí?
Dosažený výsledek: 5 (2 hlasy/ů)
Poradí, pomůže?: - Jak dobře vám učitel dokáže poradit/pomoct, když si na lekci nevíte rady?
Dosažený výsledek: 5 (2 hlasy/ů)

Učitel pořádá tyto akce

--- lektor/ka nezadal zatím žádné akce ---
Go to top

Nejbližší akce

Pátek, 15. Březen 2024 - 18:00
Neděle, 17. Březen 2024 - 12:30
Pátek, 22. Březen 2024 - 14:15