Iva Ceradská

O lektorovi:

„Žiji život s příchutí jógy a jsem vděčná a šťastná, že jsem…Současně cítím vděčnost a radost, že mohu být průvodcem na cestě jógy i vám. Vítejte. Věřím z celé své bytosti, že je to cesta správná, individuální, krásná, plná překvapení na všech úrovních.“

Moje jógová cesta začala roku 2002 prvním setkáním s poweryogou , a jak již to často v našich podmínkách bývá, předcházelo jí dlouhé období rozličných pohybových aktivit. Od svých pěti let jsem se věnovala závodně sportovní gymnastice, kde pravidelnost, vůle a odhodlání byly na prvním místě a současně jsem hodně času trávila v přírodě. Jakýkoliv pohyb, slunce, voda, příroda a soužití s ní mě provází od malička. Není tedy divu, že mé studijní kroky směřovaly k učitelské aprobaci tělesná výchova a biologie.

V roce 2004 jsem se stala lektorkou jógy pro dospělé a jak šel čas i lektorkou pro děti a teenagery. Lekce aerobiku, zumby a fitness šly pomalu stranou a moje jógová praxe nabírala čím dál hlubších souvislostí. Díky józe vnímám náš hektický svět jinak. Životem procházím s lehkostí a častým úsměvem. Inspirací jsou mi všichni moji jógující, rodina, přátelé, svět kolem nás, život v přítomném okamžiku a sdílená radost. Díky józe i občasné chvíle smutku získávají jiný rozměr.

Jóga se stala každodenní a smysluplnou součástí mého života (nejen na podložce☺ ). Je pro mě cestou poznání, přijetí a pochopení sebe sama i ostatních. Cestou, která má směr a otevírá další možnosti.

Kontakty a styly

Kontaktní údaje

Město: 
Březnice
Telefon: 
+420605724977
Kontaktní e-mail: 
Jógové styly:
Dětská jóga
Flow jóga
Jin jóga
Jóga pro muže
Jóga pro rodiče s dětmi
Jóga pro seniory
Jóga pro těhotné
Meditace
Power jóga
Relaxační jóga
Terapeutická jóga
Vinyasa jóga
Odbornost, vzdělání:
Učitelka biologie a tělesné výchovy
Lektorka jógy pro dospělé
Lektorka teen yogy
Lektorka dětské jógy
Masérka
Hodnocení lektora
Struktura lekcí: - Jak jste spokojeni se strukturou lekcí, které vede tento učitel? Vyhovuje vám způsob, jakým učitel hodiny připravuje?
Zatím nehodnoceno
Styl vedení lekcí: - Vyhovuje vám, jak učitel lekci vede? Vysvětluje/ukazuje srozumitelně jednotlivé ásany a sekvence pozic tak, aby vás příjemně provedl celou lekcí?
Zatím nehodnoceno
Poradí, pomůže?: - Jak dobře vám učitel dokáže poradit/pomoct, když si na lekci nevíte rady?
Zatím nehodnoceno

Učitel pořádá tyto akce

--- lektor/ka nezadal zatím žádné akce ---
Go to top

Nejbližší akce

Čtvrtek, 13. Červen 2024 - 14:00
Čtvrtek, 27. Červen 2024 - 12:00
Pátek, 28. Červen 2024 - 18:00