Ivana Hrušková

O lektorovi:

Bylo nebylo, jedno malé děvčátko, které chtělo dělat radost všem kolem sebe. Bylo hodné, poslušné a dělalo vše tak, jak si myslelo, že je to správné. Chodilo do školy, studovalo na vysoké škole a potom hned šupky dupky do práce, protože tak je to správné. Pracovalo a pracovalo, tak nejlépe, jak jen to dokázalo. Pořád se ze všech sil snažilo, aby všichni kolem byli šťastní a ničím se netrápili. Povím vám, je to ale fuška, být vrbou, poslední záchranou a nejlepším přítelem pro všechny okolo vás. Už se nemůžete soustředit sami na sebe, na svoje přání, na svoje starosti, když se vaše srdce i mysl točí kolem ostatních...

A tak, jednoho dne, rozhodli se duše a tělo teď už dospělého děvčátka, že ji zachrání. Jedním velkým úderem přinutili děvčátko, aby se zastavilo, nadechlo se a bylo jen samo sebou se sebou.

To děvčátko při cestě z temnoty objevilo jógu, která se pro něj stala cestou sebepoznání, nalezení sebeúcty a lásky k sobě samé.

To děvčátko jsem já a tak tu teď jsem a ráda bych učením jógy pomohla na cestě z temnoty i dalším tápajícím.

Kontakty a styly

Kontaktní údaje

Město: 
Jihlava
Telefon: 
+42 775 915 721
Kontaktní e-mail: 
Jógové styly:
Hatha jóga
Jin jóga
Jóga pro zdravá záda
Jóga pro ženy
Jóga v denním životě
Meditace
Pilates
Relaxační jóga
Odbornost, vzdělání:
Instruktor Hathajógy II. třídy
Hodnocení lektora
Struktura lekcí: - Jak jste spokojeni se strukturou lekcí, které vede tento učitel? Vyhovuje vám způsob, jakým učitel hodiny připravuje?
Dosažený výsledek: 4.3 (4 hlasy/ů)
Styl vedení lekcí: - Vyhovuje vám, jak učitel lekci vede? Vysvětluje/ukazuje srozumitelně jednotlivé ásany a sekvence pozic tak, aby vás příjemně provedl celou lekcí?
Dosažený výsledek: 4.3 (4 hlasy/ů)
Poradí, pomůže?: - Jak dobře vám učitel dokáže poradit/pomoct, když si na lekci nevíte rady?
Dosažený výsledek: 4.3 (4 hlasy/ů)

Učitel pořádá tyto akce

--- lektor/ka nezadal zatím žádné akce ---
Go to top

Nejbližší akce

Sobota, 20. Duben 2024 - 9:00
Sobota, 20. Duben 2024 - 10:00
Pátek, 26. Duben 2024 - 14:20