Jana Chadimová

O lektorovi:

Milí přátelé, jsem vděčná, že jsem se setkala s yogou, jelikož mě toto nádherné umění každý den přivádí k sobě samé. Krajina duše, vědomí, a těla je tak rozsáhlá.

Zakotvila jsem u metody výuky podle B.K.S. Iyengara. Je to velmi komplexní systém, který poznávám postupně s praxí, skrze učitelský výcvik a s každou další návštěvou zahraničních nebo českých workshopů, s učiteli vyšších certifikací a objevuji pod jejich vedením hlubokou univerzální moudrost předávanou B.K.S. Iyengarem a jeho rodinou.

Velmi mě ovlivnila praxe na konferenci s Abhijatou Shridar Iyengar, vnučkou pana Iyengara, kde jsem pocítila oheň a zdroj této metody, a také mě hluboce zasáhla praxe s Patricií Walden, jejíž laskavý a moudrý způsob výuky mě velmi inspiroval.

V současnosti mě najdete v různých studiích i městech dle mého rozvrhu. Pokud byste chtěli uspořádat seminář iyengar jogy ve vašem městě či studiu, neváhejte mě oslovit. Ráda budu sdílet :)

Kontakty a styly

Kontaktní údaje

Město: 
Praha
Telefon: 
+420774533357
Kontaktní e-mail: 
Jógové styly:
Iyengar jóga
Jóga pro zdravá záda
Lektor působí v těchto studiích
Odbornost, vzdělání:
Iyengar yoga Introductory I, II
Osvědčení o rekvalifikaci "Instruktor Hatha jogy" akreditovaném MŠMT dle vyhlášky č. 540/2004 Sb.
Hodnocení lektora
Struktura lekcí: - Jak jste spokojeni se strukturou lekcí, které vede tento učitel? Vyhovuje vám způsob, jakým učitel hodiny připravuje?
Dosažený výsledek: 4.5 (4 hlasy/ů)
Styl vedení lekcí: - Vyhovuje vám, jak učitel lekci vede? Vysvětluje/ukazuje srozumitelně jednotlivé ásany a sekvence pozic tak, aby vás příjemně provedl celou lekcí?
Dosažený výsledek: 4.5 (4 hlasy/ů)
Poradí, pomůže?: - Jak dobře vám učitel dokáže poradit/pomoct, když si na lekci nevíte rady?
Dosažený výsledek: 4.5 (4 hlasy/ů)

Učitel pořádá tyto akce

--- lektor/ka nezadal zatím žádné akce ---
Go to top

Nejbližší akce

Sobota, 20. Duben 2024 - 9:00
Sobota, 20. Duben 2024 - 10:00
Pátek, 26. Duben 2024 - 14:20