Jana Maierová

O lektorovi:

Józe se věnuji posledních deset let svého života. Začínala jsem powerjógou, protože jsem měla pocit, že jóga samotná je něco pomalého a nudného. Chtěla jsem si najít nějaký protipól své pedagogické profesi, něco, kde se zklidním, ztiším sama v sobě, doplním energii po stránce psychické i fyzické. A našla jsem to. Měla jsem štěstí na skvělou lektorku, a tak jsem u jógy zůstala a pomalu s ní objevovala její další roviny.

Poznala jsem i další skvělé lektory a zjistila jsem, že chci vědět víc o tom, jak jóga působí na fyzické tělo, ovlivňuje jeho rovnováhu a harmonii. A zpomalovala jsem. Tak přišla hathajóga. Už to nebylo jen tělesné cvičení, ale i různé dechové techniky, relaxace, vizualizace a meditace.

Mezitím se nám s manželem narodily tři děti. Začala jsem se věnovat harmonizačním cvičením a gravid józe, pak józe po porodu, kde cvičí maminky v doprovodu svých miminek.

Před pár lety se začala v televizi objevovat Hanka Luhanová, lektorka dětské jógy a zakladatelka České asociace dětské jógy, autorka knih a textů jógy pro děti. A já jsem věděla, že je to moje další cesta jógy. Krásná, inspirativní, hravá.

Kontakty a styly

Kontaktní údaje

Město: 
Praha
Telefon: 
777 285 410
Kontaktní e-mail: 
Jógové styly:
Čakra jóga
Dětská jóga
Hatha jóga
Jóga pro těhotné
Jóga pro ženy
Odbornost, vzdělání:
Pedagogická fakulta UK
Lektorka jógy II. tř.
Specializace - dětská jóga
Hodnocení lektora
Struktura lekcí: - Jak jste spokojeni se strukturou lekcí, které vede tento učitel? Vyhovuje vám způsob, jakým učitel hodiny připravuje?
Zatím nehodnoceno
Styl vedení lekcí: - Vyhovuje vám, jak učitel lekci vede? Vysvětluje/ukazuje srozumitelně jednotlivé ásany a sekvence pozic tak, aby vás příjemně provedl celou lekcí?
Zatím nehodnoceno
Poradí, pomůže?: - Jak dobře vám učitel dokáže poradit/pomoct, když si na lekci nevíte rady?
Zatím nehodnoceno

Učitel pořádá tyto akce

--- lektor/ka nezadal zatím žádné akce ---
Go to top

Nejbližší akce

Pátek, 10. Únor 2023 - 14:00
Pátek, 10. Únor 2023 - 17:00