Jarmila Voženílková

O lektorovi:

Odmalička mám ráda pohyb a už od tří let jsem se věnovala baletu a postupně pak všem možným sportovním aktivitám. Moje cesta k józe začala tak, že jsem kdysi dávno absolvovala certifikační kurz Body and Mind a několik roků vedla lekce powerjógy.

Stále větší zájem o filozofii a praktikování jógy mě přivedl do jižní Indie, do ašrámu na břehu Indického oceánu. Pod vedením indického učitele Harilalji Acharya a jeho ženy Meery Karanath jsem v lednu a v únoru 2011 úspěšně absolvovala kurz jógové terapie a obdržela certifikát Yoga Therapy Instructor - Certified by Yoga Alliance International, Arshayoga. V roce 2013 jsem absolvovala certifikovaný učitelský kurz yin yogy pod laskavým vedením učitele Sebastiana Pucelle. Yin yoga se tak stala mojí novou láskou. Jsem lektorka hathajógy, jógové terapie, jógy pro děti a yin yogy.

Jsem také metodik a lektor vzdělávacích akreditovaných programů pro pedagogy v oblasti jóga pro děti, speciální pedagog, psychoterapeutka, astroložka. V současné době se účastním výzkumného projektu, který zahrnuje téma jógové terapie a její aplikace při neurologických onemocněních.

Provozuji v Ostravě jógové studio Satori, jehož jsem majitelkou. Vedu kurzy jógy, vzdělávací semináře a konzultace jógové terapie, organizuji také jógové pobyty v jižní Indii, v ašrámu mého pana učitele, kam se ráda a opakovaně vracím. Je to místo, které je pro mě v mém životě zlomové, je to místo mého nového zrození. Jóga mě přivedla na nekončící cestu sebepoznání a dobrodružného putování. Při něm jsem potkala spoustu zajímavých lidí, prožila silné a někdy i bolavé okamžiky prozření. Děkuji za ně a děkuji za to, že jsem se mohla dát cestou jógy, tedy cestou vědomého života.

Kontakty a styly

Kontaktní údaje

Město: 
Ostrava
Telefon: 
736405401
Kontaktní e-mail: 
Jógové styly:
Dětská jóga
Hatha jóga
Jin jóga
Jóga pro zdravá záda
Jóga pro ženy
Power jóga
Pránájáma
Relaxační jóga
Terapeutická jóga
Lektor působí v těchto studiích
Odbornost, vzdělání:
VŠ PdF Olomouc - Speciální pedagog
Psychoterapeutická fakulta, výcvik v krizové intervenci Praha - Psychoterapeut
Studium astrologie u Pavla Turnovského, Praha - Astrolog
Vzdělávací agentura Argent, Ostrava - Lektorka a metodička vzdělávacích programů pro pedagogy
Arsha yoga India, Kerala - Yoga Therapy Instructor
Argent, Ostrava - Body and Mind - Lektorka power yogy
Arsha yoga India, Kerala - Lektorka hatha yogy
Učitelský kurz u Hanky Luhanové, Praha - Lektorka jógy pro děti
Učitelský kurz u Sebastiana Pucelle, Praha - Lektorka yin yogy
Hodnocení lektora
Struktura lekcí: - Jak jste spokojeni se strukturou lekcí, které vede tento učitel? Vyhovuje vám způsob, jakým učitel hodiny připravuje?
Zatím nehodnoceno
Styl vedení lekcí: - Vyhovuje vám, jak učitel lekci vede? Vysvětluje/ukazuje srozumitelně jednotlivé ásany a sekvence pozic tak, aby vás příjemně provedl celou lekcí?
Zatím nehodnoceno
Poradí, pomůže?: - Jak dobře vám učitel dokáže poradit/pomoct, když si na lekci nevíte rady?
Zatím nehodnoceno

Učitel pořádá tyto akce

--- lektor/ka nezadal zatím žádné akce ---
Go to top

Nejbližší akce