Jitka Janešová

O lektorovi:

K józe mne před několika lety přivedly zdravotní problémy se zády. Cítila jsem rovněž potřebu zpomalit své hektické životní tempo. Časem bolesti zad pominuly spolu s tím, jak se i mysl a můj celkový projev stával klidnějším. Na józe se mi líbilo propojení dechu s pohybem, její komplexnost působení na tělo i ducha. Našla jsem pohyb, který mi dával smysl!

Časem se moje praxe stávala stále hlubší a intenzivnější. 
Jógová praxe mne oslovila natolik, že jsem se jí začala aktivně věnovat a hlouběji studovat u nás i v zahraničí. Postupně se tak jóga stala přirozenou součásti mých dnů. Jóga je pro mě cestou s návodem, jak se cítit dobře, udržet si vnitřní klid a nadhled. Předávat jógu druhým je pro mne jeden ze způsobů, jak lidem pomáhat ke spokojenosti, zdraví a celkové vitalitě.

Sama praktikuji vinyasa jógu. K této praxi jsem nedávno přidala i sestavu hormonální jógy pro ženy, která mi pomohla vyrovnat hormonální hladinu. Mám z toho velkou radost a věřím, že i pro ostatní ženy se hormonální jóga stane cestou k ozdravení, vitalitě a spokojenosti. Vnímám hormonální jógovou terapii jako velice prospěšnou pro ženu v každém věku. Její účinnost mám ověřenu na sobě a každý další den s hormonální jógou mne utvrzuje o neobyčejné příznivosti pro tělo a mysl, vitalitu a harmonii.

Nesmírnou motivací jsou pro mne pozitivní ohlasy žen, jejich radost z překonaných obtíží a samozřejmě i miminka, která se narodila.

 Absolvovala jsem kurz učitele jógy (hatha jóga, dětská jóga, hormonální jóga pro ženy dle Dinah Rodrigues) a začala jógu vyučovat.

Kontakty a styly

Kontaktní údaje

Město: 
Praha
Telefon: 
724 437 355
Kontaktní e-mail: 
Jógové styly:
Dětská jóga
Hatha jóga
Hormonální jóga
Vinyasa jóga
Odbornost, vzdělání:
Ashtaga Vinyasa (Primary series,Dalibor Štědroňský, 2012-2013)
Hatha Jóga (Chanaka Rukshan, Sri Lanka, 2015)
Český Svaz Jógy (cvičitelka jógy II. a III. Třídy, 2015-2016)
Hormonální jógová terapie pro ženy a muže dle Dinah Rodrigues (Centrum Hormonální jógy, certifikace 07/2017)
Dětská jóga (Ellynne Skove - Developmental movement & baby yoga I.,II. , 05/2016; Česká asociace dětské jógy, akreditace 08/2017; Metodika Little Bubbles 08/2017)
Yoga Anatomy (Shakti and Maheshwara, 06/2017)
Yin jóga (Praha, Indie)
Jóga v širších souvislostech (Hlavice, 2017-2019)
Onko jóga (Praha, 2019)
Hodnocení lektora
Struktura lekcí: - Jak jste spokojeni se strukturou lekcí, které vede tento učitel? Vyhovuje vám způsob, jakým učitel hodiny připravuje?
Zatím nehodnoceno
Styl vedení lekcí: - Vyhovuje vám, jak učitel lekci vede? Vysvětluje/ukazuje srozumitelně jednotlivé ásany a sekvence pozic tak, aby vás příjemně provedl celou lekcí?
Zatím nehodnoceno
Poradí, pomůže?: - Jak dobře vám učitel dokáže poradit/pomoct, když si na lekci nevíte rady?
Zatím nehodnoceno

Učitel pořádá tyto akce

--- lektor/ka nezadal zatím žádné akce ---
Go to top

Nejbližší akce

Čtvrtek, 13. Červen 2024 - 14:00
Čtvrtek, 27. Červen 2024 - 12:00
Pátek, 28. Červen 2024 - 18:00