Kamila Jiříková

O lektorovi:

Józe se věnuji přes 20 let a prostoru pánve a jeho spojitostem od roku 2015.

Nic se neděje v životě náhodou a tak jak k józe, tak k pánevnímu dnu, jsem byla životními událostmi přivedena. Prožitá traumata spojená s oblastí pánve, která jsem se snažila nevidět, neslyšet se začala silně hlásit o svůj prostor, o své právo na jejich přijetí a v tu chvíli mě cesta přivedla do Školy pánevního dna a tantře.

Po absolvování základního semináře jsem se rozhodla stát se lektorkou. Důvodem bylo pochopení jakou hloubku, změny v životě a ve vnitřním prožívání přináší poznání prostoru pánve. Právě jeho reálné nalezení včetně jednotlivých vrstev pánevního dna a přirozenému dechu mi umožnilo nalézt zde skryté poklady. A to pocity lehkosti a hravosti, vnímání proudící energie ve formě chvění, pulzace a radosti. Na druhé straně silný pocit ukotvení, sebejistotu a hlubokou úctu a posvátnost ve vnímání ženského klínu, což mi přineslo i porozumění tomu, co znamená síla ženy.

S touto silou se lehčeji a zároveň sebevědoměji kráčí životem a je nyní mnohem snazší si pro sebe vytvořit svůj prostor, vnímat své osobní potřeby, realizovat své touhy a sny. Zároveň dochází k uvolňování tabu spojených se sexualitou a tím k otevřené komunikaci o jedné z nejpřirozenějších a nejzákladnějších sil.

Tento radostný, tvořivý, ale zároveň i pevný a stabilní postoj je předatelný dalším ženám a generacím a tím může přispět k proměně společnosti.

Kontakty a styly

Kontaktní údaje

Město: 
Kladno
Telefon: 
777860106
Kontaktní e-mail: 
Jógové styly:
Hatha jóga
Jóga pro zdravá záda
Jóga pro ženy
Jóga v denním životě
Odbornost, vzdělání:
Certifikovaná lektorka hathajógy
Akreditovaná lektorka Školy pánevního dna
Instruktorka zdravotní tělesné výchovy
Hodnocení lektora
Struktura lekcí: - Jak jste spokojeni se strukturou lekcí, které vede tento učitel? Vyhovuje vám způsob, jakým učitel hodiny připravuje?
Zatím nehodnoceno
Styl vedení lekcí: - Vyhovuje vám, jak učitel lekci vede? Vysvětluje/ukazuje srozumitelně jednotlivé ásany a sekvence pozic tak, aby vás příjemně provedl celou lekcí?
Zatím nehodnoceno
Poradí, pomůže?: - Jak dobře vám učitel dokáže poradit/pomoct, když si na lekci nevíte rady?
Zatím nehodnoceno

Učitel pořádá tyto akce

--- lektor/ka nezadal zatím žádné akce ---
Go to top

Nejbližší akce

Sobota, 4. Únor 2023 - 9:00
Pátek, 10. Únor 2023 - 14:00