Karolína Koublová

O lektorovi:

Zkušenosti i certifikovaná oprávnění k vedení lekcí jsem sbírala u nás i ve světě, nesmírně si vážím svých učitelů v Indii, kde jsem získala díky téměř vojenskému tréningu životní pokoru :), nicméně tím pro mě nejcennějším certifikátem, který Vám mohu nabídnout, je dnes už pár tisíc odučených lekcí, prožitých na vlastním těle a zároveň lekcí, kdy vnímám tělesný projev svých klientů. Kdy gesta, projevy dechu na těle, to jak je člověk schopen orientace sebe sama v prostoru jsou pro mě výsledné signály. I pro mě stále zůstává každá lekce novou zkušeností a za ně upřímně děkuji.

O mě jako o člověku - jsem máma dvou velkých holek, jsem milující družka, podnikatelka, jsem životaplná bytost, která je nesmírně ráda, když se něco děje, když život není stojatou vodou. Mám, ač se to nezdá, duši samotáře a přesto povolání extroverta - vyvažuji, často jsem neřízenou střelou, neustále plná plánů, které mi z jakéhosi mně neznámého důvodu laskavý Vesmír vždy pomůže zrealizovat. Vesmír a také můj trpělivý muž - můj osobní Vesmír :).

Lekce a semináře vedu ve svém domovském studiu na Praze 4 (Samatastudio), ale zároveň pořádám semináře hormonální jógy po celé ČR.

Kontakty a styly

Kontaktní údaje

Město: 
Praha
Telefon: 
774478888
Kontaktní e-mail: 
Jógové styly:
Aroma jóga
Flow jóga
Hormonální jóga
Jin jóga
Jóga pro těhotné
Jóga pro ženy
Meditace
Terapeutická jóga
Vinyasa jóga
Odbornost, vzdělání:
Prana Vashya joga - Vinay Kumar - Mysore
Ashtanga yoga - Ajay Kumar - Mysore
Hatha yoga - Fisaf
Hormonální jóga - Aix En Provence - Dinah Rodriguez
Česká unie jógy
Hodnocení lektora
Struktura lekcí: - Jak jste spokojeni se strukturou lekcí, které vede tento učitel? Vyhovuje vám způsob, jakým učitel hodiny připravuje?
Zatím nehodnoceno
Styl vedení lekcí: - Vyhovuje vám, jak učitel lekci vede? Vysvětluje/ukazuje srozumitelně jednotlivé ásany a sekvence pozic tak, aby vás příjemně provedl celou lekcí?
Zatím nehodnoceno
Poradí, pomůže?: - Jak dobře vám učitel dokáže poradit/pomoct, když si na lekci nevíte rady?
Zatím nehodnoceno

Učitel pořádá tyto akce

--- lektor/ka nezadal zatím žádné akce ---
Go to top

Nejbližší akce

Pátek, 30. Srpen 2024 - 18:00
Sobota, 28. Září 2024 - 9:00
Středa, 9. Říjen 2024 - 17:30