Kateřina Černá

O lektorovi:

S Kundalini jógou jsem se poprvé setkala před třemi lety v Londýně, kde jsem pracovala jako dobrovolník pro Healing Arts centrum. Healing Arts centrum pomáhá lidem s dlouhodobým duševním onemocněním. Jako součást léčebného procesu používají právě technologii Kundalini jógy. Její účinky mne natolik nadchly, že se Kundalini jóga stala neodmyslitelnou součástí mého každodenního života.

Díky Kundalini józe jsem posílila nejen své zdraví, sílu, vůli a nervový systém, ale odstranila jsem i některé špatné návyky. Naučila jsem se také naslouchat svému tělu i duši a starat se o ně s láskou.

Po návratu do České republiky jsem se přihlásila na "Mezinárodní trénink pro učitele Kundalini jógy podle Yogi Bhajana" pod vedením Guru Sansar Kaur a splnila jsem si tak velké přání stát se učitelem Kundalini jógy.

Moje hodiny jsou otevřené jak začátečníkům, kteří jógu dosud necvičili, tak i zkušeným jogínům. Společně se naladíme, necháme se unášet příjemnými tóny hudby, protáhneme celé tělo, ponoříme se do hluboké relaxace a na závěr zklidníme svoji mysl tématicky zaměřenou meditaci.

Na mé lekce můžete přijít do pražského Jóga studia Krymská a do Eco Salonu Rolland.

Kontakty a styly

Kontaktní údaje

Město: 
Praha
Telefon: 
604388593
Kontaktní e-mail: 
Jógové styly:
Kundalini jóga
Lektor působí v těchto studiích
Odbornost, vzdělání:
Mezinárodní trénink pro učitele Kundalini jógy podle Yogi Bhajana
Hodnocení lektora
Struktura lekcí: - Jak jste spokojeni se strukturou lekcí, které vede tento učitel? Vyhovuje vám způsob, jakým učitel hodiny připravuje?
Zatím nehodnoceno
Styl vedení lekcí: - Vyhovuje vám, jak učitel lekci vede? Vysvětluje/ukazuje srozumitelně jednotlivé ásany a sekvence pozic tak, aby vás příjemně provedl celou lekcí?
Zatím nehodnoceno
Poradí, pomůže?: - Jak dobře vám učitel dokáže poradit/pomoct, když si na lekci nevíte rady?
Zatím nehodnoceno

Učitel pořádá tyto akce

--- lektor/ka nezadal zatím žádné akce ---
Go to top

Nejbližší akce