Kateřina Nováková

O lektorovi:

Od jakživa mě baví jakýkoliv sport…nějaký pohyb…akce. Dělá mi radost, přináší uspokojení, potěšení, zásobuje mě šťastnými hormony :)

K józe jsem se dostala už před mnoha lety, ale tenkrát mě moc nezaujala…byla jsem tehdy něco jako králíček duracelík a potřebovala jsem něco akčního, dynamického, prostě něco, kde se můžu pořádně vybít. A lekce, na kterou jsem se tehdy vydala, byla naprostý opak. Jóga to ale nevzdala :) a před několika lety mi zase vstoupila do cesty a tentokrát si mě naprosto omotala kolem malíčku :)

HATHAJÓGA mi ulevila od dlouholetých bolestí zad, pomáhá mi zmírnit kulatá záda, která mám od dětství díky Sheuermannově chorobě a každý den mě odměňuje malými pokroky v podobě zdravějšího, pružnějšího a pevnějšího těla. Zároveň dodává mému životu klid, vyrovnanost a vnitřní pohodu. Fičím na vlně radosti a pohody :)

HORMONÁLNÍ JÓGA mě naprosto fascinovala tím, s čím vším vám umí pomoct a ulevit. Ale co je naprostá bomba…. už po pár cvičení jsem mohla sama na sobě vidět bezprostřední neuvěřitelné účinky. A to vás nakopne a motivuje jako blázen. Navíc jsem přesvědčená, že mi Hormonální jóga pomohla dočkat se vytouženého děťátka (můj příběh si můžete přečíst na www.detizezkumavky.cz).

Uchvátilo mě, že Hormonální jóga dokáže ulevit spoustě ženám od různých nepříjemných pocitů a projevů hormonální nerovnováhy. Proto jsem se rozhodla stát certifikovanou lektorkou Hormonální jógy a pomocí této úžasné metody pomáhat dalším ženám, aby se cítily zdravé, svěží, plné energie, spokojené, prostě aby podpořily své zdraví a celkovou pohodu a vůbec nádherně rozkvetly. A zprávy od žen, se kterými jsem mohla cvičit a které mi píší, že za nějakou dobu cvičení otěhotněly nebo po dlouhých letech mohou vysazovat léky na léčbu štítné žlázy nebo že je manžel prostě jen pochválil, jak svěže a mladě vypadají, mě pak utvrzují v tom, že to co dělám, má smysl a já za to nesmírně děkuji!

OBLIČEJOVÁ JÓGA mě zachránila od plánované léčby léky. Když jsem se jednoho dne probudila a nemohla otevřít pusu, nikdo z lékařů si se mnou moc nevěděl rady. Posílali mě od jednoho k druhému, každý s jinou diagnózou. Až jsem se dostala k fyzioterapeutce, která uvolňuje i svaly v dutině ústní. Pověděla mi, že mám přetížené, stažené svaly v čelisti. Začala jsem hledat a našla Fumiko Takatsu, ženu, která vyléčila svůj obličej právě cvičením obličejové jógy. A tehdy jsem se to tého přírodní metody omlazení, uvolnění, posílení obličeje zamilovala. Není to pro mě jen pár legračních cviků, ale celý životní styl, který s nadšením předávám dál. Protože každá žena se může cítit krásně a sebevědomě.

Kontakty a styly

Kontaktní údaje

Město: 
Praha
Telefon: 
724765390
Kontaktní e-mail: 
Jógové styly:
Hatha jóga
Hormonální jóga
Jóga pro zdravá záda
Jóga pro ženy
Jóga v denním životě
Odbornost, vzdělání:
Instruktor jógy 200hodin Yoga4yogi
Certifikovaná lektorka Hormonální jógové terapie pro ženy dle Dinah Rodrigues
Certifikovaná lektorka obličejové jógy u Fumiko Takatsu
Hodnocení lektora
Struktura lekcí: - Jak jste spokojeni se strukturou lekcí, které vede tento učitel? Vyhovuje vám způsob, jakým učitel hodiny připravuje?
Zatím nehodnoceno
Styl vedení lekcí: - Vyhovuje vám, jak učitel lekci vede? Vysvětluje/ukazuje srozumitelně jednotlivé ásany a sekvence pozic tak, aby vás příjemně provedl celou lekcí?
Zatím nehodnoceno
Poradí, pomůže?: - Jak dobře vám učitel dokáže poradit/pomoct, když si na lekci nevíte rady?
Zatím nehodnoceno

Učitel pořádá tyto akce

--- lektor/ka nezadal zatím žádné akce ---
Go to top

Nejbližší akce

Pátek, 30. Srpen 2024 - 18:00
Sobota, 28. Září 2024 - 9:00
Středa, 9. Říjen 2024 - 17:30