Katrin Bažanowská

O lektorovi:

S tradiční Ashtanga jógou Srí K. Pattabhi Joise jsem začínala u Petry Visser z Prahy a Jara Pávka z Bratislavy. Oba jsou žáky Manju Joise a Nancy Gilgoff. V roce 2015 jsem absolvovala Teachers training Primary series s Jarem Pávkem a Teachers training Primary series s Davidem Swensonem. V roce 2016 jsem začala asistovat Petře Visser na kurzech a na mysore lekcích. Následoval Teachers training Intermediate series s Jarem Pávkem, čímž jsem dokončila certifikaci 200 hodin RYT. V roce 2016 jsem začala asistovat a později učit večerní mysore program u Denisy Sengerové, autorizované učitelky level I KPJAYI.

V současné době je mou hlavní učitelkou Philippa Asher, jako jedna z mála žen na světě certifikovaná k výuce všech 4 sérií ještě od Srí K. Pattabhi Joise. Cestuji a praktikuji s dalšími učiteli KPJAYI - Davidem Robsonem, Maxem Czenszakem, Day Christensen. Také organizuji ashtangové workshopy v Praze s těmito učiteli. V roce 2018 jsem začala studovat KPJAYI v Mysore u Saraswathi.

V životě jsem vyzkoušela spoustu aktivit, ale nakonec to byla ashtanga, která mě absolutně uchvátila. Byla to „láska na první nádech“. Začala jsem praktikovat tradičně 6 dní v týdnu. Ashtanga je pro mě unikátní systém, který dokáže uzdravit tělo i duši, vybudovat sílu spojenou se zdravou flexibilitou a dostat vše do rovnováhy. Mně osobně pomohla se zdravotními problémy a dysbalancemi, které jsem považovala za nenapravitelné.

Pokud máme víru, odhodlání a disciplínu, ashtanga dokáže zázraky. Vzhledem k tomu, že jsem sama měla velice komplikovanou praxi, mám dostatek zkušeností a vím že dokážu pomoct s praxí komukoliv. Není to lehká cesta, je to poslání. Ale vidět jak se díky této metodě a vašemu vedení lidé uzdravují, je k nezaplacení.

Kontakty a styly

Kontaktní údaje

Město: 
Praha
Telefon: 
+420606481167
Kontaktní e-mail: 
Jógové styly:
Aštanga jóga
Odbornost, vzdělání:
200 RYT Ashtanga yoga
Studuji KPJAYI v Mysore
Hodnocení lektora
Struktura lekcí: - Jak jste spokojeni se strukturou lekcí, které vede tento učitel? Vyhovuje vám způsob, jakým učitel hodiny připravuje?
Zatím nehodnoceno
Styl vedení lekcí: - Vyhovuje vám, jak učitel lekci vede? Vysvětluje/ukazuje srozumitelně jednotlivé ásany a sekvence pozic tak, aby vás příjemně provedl celou lekcí?
Zatím nehodnoceno
Poradí, pomůže?: - Jak dobře vám učitel dokáže poradit/pomoct, když si na lekci nevíte rady?
Zatím nehodnoceno

Učitel pořádá tyto akce

--- lektor/ka nezadal zatím žádné akce ---
Go to top

Nejbližší akce

Pátek, 15. Březen 2024 - 18:00
Neděle, 17. Březen 2024 - 12:30
Pátek, 22. Březen 2024 - 14:15