Katrin Köhler

O lektorovi:

Dětství a mládí jsem strávila v severním Německu. Poté, co jsem se v roce 1982 částečně zotavila z velmi vážné autonehody, začala jsem cvičit jógu. To mi pomohlo jít dál životem bez bolesti a omezení. Rychlé zlepšení v mém fyzickém stavu a mé nadšení pro jógu mě motivovalo k dokončení 4letého vzdělání pro výuku jógy ve Freiburgu v Německu.

Spolu s přáteli a s bývalým učitelem jsme ve Freiburgu založili školu jógy. Tam jsem pracovala až do roku 1997, kdy jsem se odstěhovala do České republiky. Žiji se svými dcerami v Praze a v průběhu let jsem otevřela kurzy pro začátečníky, pokročilé studenty, těhotné ženy, matky po porodu a také děti.

Od roku 2006 se účástním dalšího vzdělavání "Pranajáma a meditace" s Dr. Shrikrishnou, bývalým vedoucím z Kaivalyadhama Institutu a Yoga nemocnice v Mumbai v Indii. Od té doby se při výuce více zaměřuji na práci s dechem.

Zkušenosti, které jsem získala cvičením jógy při své vlastní práci s tělem a dechem, už mi pomohly v mnoha obtížných životních situacích zůstat klidná a jasná ve svém nitru.

Výuka znalostí jógy mě už mnoho let naplňuje velkou radostí.

Kontakty a styly

Kontaktní údaje

Město: 
Praha
Telefon: 
603 360 554
Kontaktní e-mail: 
Jógové styly:
Hatha jóga
Jóga pro muže
Jóga pro těhotné
Jóga pro ženy
Jóga s miminky
Pránájáma
Odbornost, vzdělání:
4leté studium učitele Hatha jógy ve Freiburku (Německo)
Od roku 2006 vzdělávání pro učitele jógy - pranajáma a meditace, v Berlíně (Německo)
Hodnocení lektora
Struktura lekcí: - Jak jste spokojeni se strukturou lekcí, které vede tento učitel? Vyhovuje vám způsob, jakým učitel hodiny připravuje?
Dosažený výsledek: 5 (1 hlas)
Styl vedení lekcí: - Vyhovuje vám, jak učitel lekci vede? Vysvětluje/ukazuje srozumitelně jednotlivé ásany a sekvence pozic tak, aby vás příjemně provedl celou lekcí?
Dosažený výsledek: 5 (1 hlas)
Poradí, pomůže?: - Jak dobře vám učitel dokáže poradit/pomoct, když si na lekci nevíte rady?
Dosažený výsledek: 5 (1 hlas)

Učitel pořádá tyto akce

--- lektor/ka nezadal zatím žádné akce ---
Go to top

Nejbližší akce

Sobota, 4. Únor 2023 - 9:00
Pátek, 10. Únor 2023 - 14:00