Kristýna Nikodýmová

O lektorovi:

S jógou jsem se poprvé seznámila již jako dítě v lázních, kam jsem jezdila s problémy s dýchacími cestami a kyčlemi. Tehdy jsem ji vnímala spíše jako něco, co je mi nepříjemné, protože jsem to dělat musela.

K józe jsem se pak vrátila až o mnoho let později, když jsem v Chicagu začala usilovně běhat a účastnit se všemožných závodů, až jsem si přivodila zánět šlach. Tehdy jsem hledala zábavnou a naplňující alternativu a opět jsem se shledala s jógou. Tentokráte jsem ji už ale neopustila, ba naopak, po několik letech cvičení jsem se rozhodla stát se sama lektorkou.

Samotná jóga je mi příjemná fyzicky, s postupem času si ji ale stále víc zamilovávám také díky efektu na psychiku.

Instruktorem Power jógy jsem se rozhodla stát mimo jiné i z důvodu, že je zde nespočet možných kombinací ásan, každá lekce je jiná, hodiny jsou svižné a pokaždé se můžete zaměřit na zcela jinou část těla.

V rámci nadstavbového kurzu pro instruktory Power jógy jsem si osvojila pránájámické techniky dechu, pokročilé techniky asistence v ásanách, prohloubila jsem si vědomosti o čakrách, a soustředila jsem se také na rozvoj aštangových technik - skoků, balančních pozic na rukou a mnohé další.

V budoucnu se chystám na další workshopy a kurzy, kterými budu rozvíjet svou praxi jógy.

Setkat se se mnou můžete na lekcích v Praze - v Domě jógy na Vinohradech, v dámském fitness centru RedFit, ve studiu Yoga BlueArt a nově i ve studiu Yogalive.

Kontakty a styly

Kontaktní údaje

Město: 
Praha
Telefon: 
702851311
Kontaktní e-mail: 
Jógové styly:
Hot jóga
Power jóga
Pránájáma
Relaxační jóga
Vinyasa jóga
Lektor působí v těchto studiích
Odbornost, vzdělání:
Power Yoga Akademie - instruktor Power jógy
Power Yoga Akademie - nadstavbový kurz pro instruktory Power jógy
Hodnocení lektora
Struktura lekcí: - Jak jste spokojeni se strukturou lekcí, které vede tento učitel? Vyhovuje vám způsob, jakým učitel hodiny připravuje?
Dosažený výsledek: 5 (1 hlas)
Styl vedení lekcí: - Vyhovuje vám, jak učitel lekci vede? Vysvětluje/ukazuje srozumitelně jednotlivé ásany a sekvence pozic tak, aby vás příjemně provedl celou lekcí?
Dosažený výsledek: 5 (1 hlas)
Poradí, pomůže?: - Jak dobře vám učitel dokáže poradit/pomoct, když si na lekci nevíte rady?
Dosažený výsledek: 5 (1 hlas)

Učitel pořádá tyto akce

--- lektor/ka nezadal zatím žádné akce ---
Go to top

Nejbližší akce

Sobota, 4. Únor 2023 - 9:00
Pátek, 10. Únor 2023 - 14:00