Květa Senková

O lektorovi:

Klasickou hatha jógu cvičím od 20 let, kdy mě k tomu dovedli bolesti zad, ale také touha po hledání harmonie a klidu. V roce 2015 jsem absolvovala kurz pro učitele jógy na České akademie jógy, od té doby se stále vzdělávám a poznávám nové principy a zákonitosti pro zdravý pohyb a život.

Jógu vedu tak, aby si ji každý mohl užít a použít z ní to, co vyhovuje a pomáhá právě jemu. Chápu a ctím individualitu každého člověka, proto nabízím, doporučuji a vysvětluji jaké účinky, principy a benefity, Vám může cvik, ásana, tipy a triky v oblasti osobního rozvoje přinést, ale rozhodnutí nechávám vždy jen na Vás.

Přes 22 let pracuji v gastronomii a službách, s manželem máme 3 děti, celoživotně mě zajímá vzdělávání a osobní rozvoj. Snažím se pokud možno vše zakládat na principech fyziky, medicíny a zkušenostech, vyhýbám se esoterice a New age stylům. Mám přirozenou touhu lidem pomáhat a podporovat je v hledání a nalezení jejich smyslu života. Miluji cestování, nové zážitky, lidi a kultury, mou vášní je poznávání nového, zlepšování čehokoli, ráda se směji a tančím.

Vedu pravidelné lekce jógy v Jeremi na Stodůlkách.

Kontakty a styly

Kontaktní údaje

Město: 
Praha
Telefon: 
737474926
Kontaktní e-mail: 
Jógové styly:
Hatha jóga
Jóga pro ženy
Jóga v denním životě
Odbornost, vzdělání:
Česká akademie jógy
Hodnocení lektora
Struktura lekcí: - Jak jste spokojeni se strukturou lekcí, které vede tento učitel? Vyhovuje vám způsob, jakým učitel hodiny připravuje?
Zatím nehodnoceno
Styl vedení lekcí: - Vyhovuje vám, jak učitel lekci vede? Vysvětluje/ukazuje srozumitelně jednotlivé ásany a sekvence pozic tak, aby vás příjemně provedl celou lekcí?
Zatím nehodnoceno
Poradí, pomůže?: - Jak dobře vám učitel dokáže poradit/pomoct, když si na lekci nevíte rady?
Zatím nehodnoceno

Učitel pořádá tyto akce

--- lektor/ka nezadal zatím žádné akce ---
Go to top

Nejbližší akce