Lenka Gajdoštíková

O lektorovi:

Jóga mi vstoupila do života už jako malé cácoře, která se plácala v těžkém astmatu, ekzémech a alergiích. Při prvním ozdravném pobytu, s velice alternativním katolickým knězem ve švýcarských alpách, jsem přičichla k východní medicíně a ranním pozdravům slunce. Po měsíci intenzivní terapie stravou, chozením na boso a jógou jsem se vracela jako jiná Lenka. A tam to celé začalo….ať se mé kroky ubíraly kamkoliv, jóga ke mně přicházela pravidelně v různých směrech i podobách.

Dnes je nedílnou součástí mého života, i když její cesta je pro mě někdy dosti náročná, ale cesta je cíl! Je pro mne momentem souznění těla a duše, obohacuje mne o vnitřní klid, je to takový můj záchranný bod či lépe přístav. Vystudování lektora jógy mě však nasměřovalo víc sama k sobě a proto jsem se i v průběhu těhotenství snažila najít vhodnou formu jógy pro moji novou životní fázi – mateřství.

Náš první syn Hugo se nám narodil před 4 lety a baby jógu jsem se snažila začlenit hned od nelehkých začátků. Když jsem viděla její výsledky na sobě i na synovi, a to především výsledky v emoční úrovni, říkala jsem si, že to je spíš (než zábavná interakce s dítětem) komplexní „léčebný“ proces plný masáží, cvičení jógových ásan pro miminka i maminky. Dnes po intenzivním praktikování si myslím, že by měla být „předepisovaná“ každé uspěchané mamince.

Proto jsem odjela vystudovat certifikovaný lektorský kurz Birthlight baby jógy ve Velké Británii a v Praze založila její značku BabYogy, kterou již 3 roky šířím mezi podobně smýšlející maminky, posouvám, piluji a dotvářím další systémy pozic (testovaných na mém druhém synovi) pro blahodárný vývoj pouta mezi maminkou a miminkem.

Prostě někdy láskyplný dotek, zastavení se, procítění, jemná masáž a vědomé cviky udělá víc než tisíc doktorů.

Jak to na mé lekci s miminky dříve vypadalo se můžete podívat tady:
VIDEO: Jóga se stala přístavištěm pro mě i mé miminko

Těším se až potkám také Vás… maminky, miminka… mou nekonečnou inspiraci !

Kontakty a styly

Kontaktní údaje

Město: 
Praha
Telefon: 
777352355
Kontaktní e-mail: 
Jógové styly:
Dětská jóga
Hatha jóga
Jóga pro rodiče s dětmi
Jóga pro ženy
Jóga s miminky
Relaxační jóga
Terapeutická jóga
Lektor působí v těchto studiích
Odbornost, vzdělání:
Hatha Yoga teacher (200hod) with Yoga Alliance (USA)
Dětská jóga (150hod) u České Asociace Dětské Jógy
BabYoga dle konceptu Birthlight (UK)
Učiteli a zdrojem inspirace mi byli a jsou Lucie Königová, Monica Angelucci, Zuzka Kilingerová, Dalibor Štědronský a lektorky mé milované Jivamukti yogy Martina Procházková, Lenka Nezvalová a řada dalších
Hodnocení lektora
Struktura lekcí: - Jak jste spokojeni se strukturou lekcí, které vede tento učitel? Vyhovuje vám způsob, jakým učitel hodiny připravuje?
Dosažený výsledek: 4.5 (4 hlasy/ů)
Styl vedení lekcí: - Vyhovuje vám, jak učitel lekci vede? Vysvětluje/ukazuje srozumitelně jednotlivé ásany a sekvence pozic tak, aby vás příjemně provedl celou lekcí?
Dosažený výsledek: 4.5 (4 hlasy/ů)
Poradí, pomůže?: - Jak dobře vám učitel dokáže poradit/pomoct, když si na lekci nevíte rady?
Dosažený výsledek: 4.5 (4 hlasy/ů)

Učitel pořádá tyto akce

--- lektor/ka nezadal zatím žádné akce ---
Go to top

Nejbližší akce

Čtvrtek, 13. Červen 2024 - 14:00
Čtvrtek, 27. Červen 2024 - 12:00
Pátek, 28. Červen 2024 - 18:00