Lenka Robinson

O lektorovi:

S jógou jsme si padly do oka hned. Její aspekt rozvíření, rozbourání a přenastavování s postupným a bezpečným ustálením, zcentrováním a uvedením do ticha mě velmi oslovuje. Pokukovaly jsme po sobě už pěknou chvilku před nějakými 16 lety, ale kdo ví?

První pohledy byly směrem k meditačním praktikám, ke střípkům jógové filosofie, k její sestře ajurvédě. Až postupně při pobytu v USA, kde jsem měla k dispozici mnoho knih, dvd, kurzů, seminářů, studií, moudrost a laskavost učitelů, se naše láska prohlubovala a nacházela pravidelnost, kterou potřebuje k určitému vývoji, košatosti, plnosti. To už se k nám přidaly i zamilováníhodné jógové pozice a jejich plynutí.

V USA, Indii i Evropě jsem absolvovala učitelské kurzy v tradici Šivananda jógy a dynamické metody dle Godfrey Deveroux. Intenzivní kurzy v ášramech Šivananda jógy ve mne vybudovaly pevné základy, na kterých se dobře stojí a ještě lépe staví. Probudily ve mně ještě větší vášeň a chuť se ponořit do hloubek jógy. A za to jsem moc vděčná.

Mé díky patří tolika báječným učitelům, kteří mě doprovází a podporují. Vděčná jsem hlavně jasnosti a čistotě Donny Farhi, zenové moudrosti a hloubce, geniálnímu vyjadřování a osvícené obyčejnosti Godfrey Deveroux, moudré zdánlivé prostotě a srdečnosti vietnamského budhistického mnicha Thich Nhat Hanh a budhistické mnišce Pema Chodron.

V lekcích jógy vás čeká různorodá praxe tématicky i náročností se měnící, naplněná hravostí, radostí a zvídavým prozkoumáváním. Vyzvu vás k plnému vnímání upřímných prožitků a pocitů a jejich pečlivému probádávání. Prostor je pro jógové pozice, jejich plynutí, dechové techniky, meditace, relaxace.

Kontakty a styly

Kontaktní údaje

Město: 
Praha
Telefon: 
605374061
Kontaktní e-mail: 
Jógové styly:
Hatha jóga
Jóga pro muže
Jóga pro seniory
Jóga pro zdravá záda
Jóga pro ženy
Pránájáma
Relaxační jóga
Sivananda jóga
Terapeutická jóga
Vinyasa jóga
Odbornost, vzdělání:
Učitel nezadal žádnou odbornost
Hodnocení lektora
Struktura lekcí: - Jak jste spokojeni se strukturou lekcí, které vede tento učitel? Vyhovuje vám způsob, jakým učitel hodiny připravuje?
Dosažený výsledek: 5 (2 hlasy/ů)
Styl vedení lekcí: - Vyhovuje vám, jak učitel lekci vede? Vysvětluje/ukazuje srozumitelně jednotlivé ásany a sekvence pozic tak, aby vás příjemně provedl celou lekcí?
Dosažený výsledek: 5 (2 hlasy/ů)
Poradí, pomůže?: - Jak dobře vám učitel dokáže poradit/pomoct, když si na lekci nevíte rady?
Dosažený výsledek: 5 (2 hlasy/ů)

Učitel pořádá tyto akce

--- lektor/ka nezadal zatím žádné akce ---
Go to top

Nejbližší akce

Čtvrtek, 13. Červen 2024 - 14:00
Čtvrtek, 27. Červen 2024 - 12:00
Pátek, 28. Červen 2024 - 18:00